Home > Langai, stiklinimas > Taisyklingas plastikinių langų montavimas itin svarbus

Taisyklingas plastikinių langų montavimas itin svarbus

Plastikinių langų montavimas

Tinkamai atliktas plastikinių langų montavimas yra labai svarbus etapas, siekiant sėkmingo plastikinių langų eksploatavimo ateityje. Šiam darbui turi būti naudojamos tik kokybiškiausios medžiagos, o be profesionalų pagalbos tikrai neišsiversite – tik jie gali užtikrinti, kad darbas bus atliktas tinkamai ir vėliau Jums neteks susidurti su rimtomis plastikinių langų eksploatavimo problemomis.

Prieš montuojant langus labai svarbu įvertinti pastato mikroklimatą ir jo problemas. Taisyklingas plastikinių langų montavimas turi labai didelės reikšmės taupant energiją – kokybiškos statybinės ir termoizoliacinės medžiagos leidžia stipriai sumažinti šilumos nuotėkį iš pastato.

Pastebėta, jog gana dažnai susiduriama su šilumos nuotėkio, irimo ir pelėsio atsiradimo aplink langus ar drėgmės pertekliaus problemomis. Šios atsiranda dėl sumažėjusios šiluminės varžos lango rėmo ir sienos sujungime. Tad, kaip galite nuspėti, viena iš priežasčių yra būtent netaisyklingas langų montavimas arba nekokybiškų langų sandarinimo medžiagų naudojimas montuojant langus.

Plastikinių langų sistema turi atitikti keliamus pastato reikalavimus – stiklo paketai, langų profiliai, jungiamosios detalės. Nesilaikant šių reikalavimų darbas vėliau gerokai pasunkėja. Taip pat reikia žinoti, kad ir kokia kokybiška plastikinių langų sistema bebūtų, jei montuojant yra naudojamos nekokybiškos sandarinimo ir kitos medžiagos – plastikiniais langais patenkinti tikrai nebūsite ir laikui bėgant susidursite su langų eksploatavimo problemomis.

Montuojant langus būtina užtikrinti, kad drėgmė nepatektų iš vidaus į montažinę siūlę, tad iš vidaus plastikinio lango izoliacija turi būti kur kas sandaresnė nei iš išorės. Kadangi išorinės jungtys veikiamos atmosferos veiksnių, jos turi būti apsaugotos besiplečiančia juosta, kuri neapsorbuoja vandens, bet praleidžia garus. Apsaugai dar naudojamos specialios hidroizoliuojančios juostos, kurios užtikrina, kad drėgmė nesiskverbs po lango rėmu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *