Home > Energetika, apšvietimas > Fasado šviestuvai: 7 pasirinkimai

Fasado šviestuvai: 7 pasirinkimai

Tinkamas fasado apšvietimas suteikia aplinkai ne tik daugiau skoningumo, tačiau taip pat ir saugumo, o vėsiuoju metų laiku, kai labai anksti sutemsta – tai tampa būtinybe. Ne veltui fasado šviestuvai vis dažniau perkami ne tik nuosaviems namams, tačiau taip pat ir daugiabučiams, kurių gyventojai taip pat renkasi galimybę gyventi stilinguose, puikiai atrodančiuose namuose, kurie yra jaukūs ir kurie sukurti saugumui.

Šiuo metu fasadui skirtų šviestuvų pasirinkimas yra labai platus, tad pateiksime kelis patarimus, kurie padės džiaugtis tokiu pasirinkimu, kuris labiausiai tinka Jūsų sode, kieme bei kitoje erdvėje.

Pastatomi šviestuvai

Bene pats paprasčiausias variantas yra pastatomi šviestuvai, kurie yra mobilūs, tad pagal poreikius galima keisti jų vietą. Jie dažniausiai veikia saulės energijos pagalba, tad tuo pačiu – tai yra taupi alternatyva. Dažniausiai jo komponuojami greta takelių, kad kiekvienas metras būtų apšviestas ir žmogus eidamas namo – jaustųsi saugus.

Įleidžiami lauko šviestuvai

Kita gera alternatyva, kuri dažniausiai montuojama greta fasado – įleidžiami šviestuvai, kurie neužima daug vietos, taip pat juos galima montuoti ir labai skirtingose vietose. Dažniausiai greta laiptelių, taip pat ir namų fasado. Puikiai atrodo, nereikalauja daug priežiūros, galiausiai, ima mažai energijos, tad tai irgi didelis pliusas, kadangi dažniausiai reikalingi visus metus.

Prožektorių tipo šviestuvai

Taip pat geras pasirinkimas yra šviestuvai, kurie tarsi prožektorius tinkamai gera apšviesti net ir labai dideles erdves. Dažniausiai kabinami ant fasadų, greta stogo. Nereikia galvoti, kad jie būtinai masyvūs, neatrodo estetiškai. Jie tikrai labai gražūs ir pasirinkimas labai platus, tad rasite tai, kas tinka Jūsų eksterjere.

Povandeniniai šviestuvas

Skoningas pasirinkimas tiems, kurie turėti tvenkinius yra povandeniniai šviestuvai, kurie traukia akis unikaliu dizainu. Būkite ramus, jie pritaikyti būtent tokiai aplinkai, tad vanduo – jiems nėra baisus. Tiesa, didelis šaltis – dažniausiai kenkia, tad žiemomis reikia juos išimti iš tvenkinio.

LED juostos

Galiausiai, fasado apšvietimui labai dažnai pasirenkamos ir LED juostos, kurios net ik labai puikiai atrodo, tačiau taip pat ir pasižymi ilgaamžiškumu, jos nereikalauja daug energijos, tad tai geras pasirinkimas gyvenantiems taupiai ir tuo pačiu draugiškai su gamta. Dažniausiai komponuojamas greta plytelių, taip pat – terasose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *