Home > Technologijos > Aps – mobilios aplikacijos verslui

Aps – mobilios aplikacijos verslui

Didelis tempas versle, didelės projektų apimtys, dideli duomenų ir informacijos srautai, kuriuos reikia operatyviai ir esamu momentu suvaldyti ir apdoroti, verslą skatina maksimaliai išnaudoti naujausias technologijas. Tam tikslui kuriamos mobilios aplikacijos, sutrumpintai dar vadinamos aps.

Aps pagal naudojamas technologijas gali būti:

•Vietinė aplikacija;
•Aplikacija telefone, planšetėje ar kitame mobiliame įrenginyje;
•Hibridinė aplikacija.

Mobilios aplikacijos, kuriamos kaip papildoma verslo valdymo sistemos dalis, gali būti taikomos tiek išoriniams vartotojams, tiek vidiniams. Išoriniams vartotojams ji naudinga, kai norima atlikti pardavimus, suteikti informaciją apie save ar savo prekes, paslaugas. Vidiniam vartojimui reikalinga tam, kad darbai būtų perduodami operatyviai, fiksuoti atliktus darbus, perduoti kitoms užduotims.

Naudojant aps įmonės veikloje susietas su kitomis turimomis programomis leidžia turėti mobilias darbo vietas, darbai gali būti atliekami iš bet kurios vietos, kur yra interneto ryšys, bendrauti ir perduoti darbus tiesiogiai „online“ režimu, stebėti atliktus darbus. Šios mobilios aplikacijos leidžia efektyviai versle išnaudoti naujausias technologijas: telefonų ar kitų įrenginių kameras, skanavimą, GPS ir kitas.

TerraIT, kurianti aps verslui, dėl ilgalaikės patirties gali pasiūlyti geriausius sprendimus. Išanalizavusi kliento poreikius, esamą situaciją ir planus, pritaikys ir pasiūlys tinkamiausias mobilias programėles. Kadangi turi sukaupusi patirties bendradarbiaujant su viešojo sektoriaus, pramonės ir gamybos, transporto ir logistikos, paslaugų įmonėmis gerai išmano visas šias sritis. Tai leidžia gerai perprasti klientą, kokybiškai atlikti užsakymus. Įmonė siekia savo klientams suteikti tik aukščiausios kokybės paslaugas, todėl nuolat seka naujoves informacijų technologijų srityje ir jas taiko užsakovams. Ilgalaikis bendradarbiavimas – TerraIT tikslas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *