Naujos technologijos musu gyvenime atneša daug permainų. Naujos technologijos taip pat ir lengvina tam tikras gyvenimo sritis. Dirbtinis intelektas ir mašinų mokymasis yra dvi naujausios technologijos, pakeitusios mūsų kasdienį gyvenimą. DI apima kompiuterinių sistemų, galinčių atlikti užduotis, kurioms paprastai reikia žmogaus intelekto, kūrimą, pavyzdžiui, atpažinti kalbą ar priimti sprendimus. Vienas iš AI pavyzdžių yra generatyvūs priešpriešiniai tinklai , kurie yra ML klasė, kuri buvo naudojama tikroviškiems vaizdams ir vaizdo įrašams kurti. Dirbtinis intelektas taip pat buvo naudojamas įvairiose srityse, įskaitant sveikatos priežiūrą, finansus ir transportą, siekiant pagerinti efektyvumą ir tikslumą. AI vaidmens supratimas, įskaitant taisyklėmis pagrįstą AI, ML ir natūralios kalbos apdorojimą, gali padėti žmonėms suprasti, kaip ši technologija keičia mūsų gyvenimą. Kai kurie gali bijoti, kad dirbtinis intelektas pakeis žmonių darbus, kiti teigia, kad jis gali sustiprinti kūrybiškumą ir sukurti naujų galimybių.
Daiktų internetas yra dar viena technologija, pakeitusi mūsų kasdienį gyvenimą. IoT reiškia fizinių įrenginių, transporto priemonių ir kitų elementų tinklą, kuriame yra jutikliai, programinė įranga ir ryšys, leidžiantis keistis duomenimis su kitais įrenginiais ir sistemomis. Ši technologija leido, be kita ko, sukurti išmaniuosius namus, išmaniuosius miestus ir išmaniąsias transporto sistemas. Daiktų interneto įrenginiai, be kitų privalumų, gali automatizuoti įprastas užduotis, stebėti aplinkos sąlygas ir optimizuoti energijos suvartojimą. Tokios įmonės kaip „Primend“ naudoja saugias „Azure“ infrastruktūros paslaugas, kad sukurtų duomenų rinkimo, transformavimo ir analizės sistemas, kurios gali padėti asmenims ir organizacijoms išnaudoti daiktų interneto galią. Neseniai paskelbus apie Qualcomm 315 5G IoT modemą, galime tikėtis dar didesnės šios technologijos pažangos.
Virtuali ir papildyta realybė yra technologijos, kurios pakeitė pramogų ir švietimo industriją. VR apima ausinių naudojimą, kad būtų sukurta imituota aplinka, o AR perkelia skaitmeninę informaciją į realų pasaulį. VR buvo naudojamas kuriant įtraukiančių žaidimų patirtį, o AR buvo naudojamas tokiose srityse kaip švietimas ir sveikatos priežiūra, siekiant pagerinti mokymąsi ir pagerinti pacientų rezultatus. Šios technologijos taip pat naudojamos kuriant virtualius pasaulius ir socialinius tinklus. Pavyzdžiui, skaitmeniniai drabužiai ir virtuali mada tampa vis populiaresni, todėl žmonės gali eksperimentuoti su skirtingais stiliais nepirkdami fizinių daiktų. Tobulėjant šioms technologijoms, galime tikėtis dar daugiau transformuojančių pokyčių kasdieniame gyvenime. Daugiau informacijos http://tnews.lt/category/technologiju-idomybes/