Home > Produktai > Dažniausiai daromos šilumos siurblių pasirinkimo klaidos

Dažniausiai daromos šilumos siurblių pasirinkimo klaidos

Geros kokybės šilumos siurbliai gali užtikrinti, kad gyvenimas bus kur kas komfortabilesnis. Ne tik dėl to, kad namuose bus tobulas mikroklimatas, tačiau ir todėl, kad neteks dėti pastangų, kurios reikalingos jo palaikymui. O kodėl sakome, kad reikalingas geros kokybės šilumos siurblys? Kadangi šiuo metu rinkoje tikrai pasiūla labai plati ir kai kurie žmonės norėdami sutaupyti perka iš Kinijoje atvežtus gaminius, kurie, deja, rasti, veikia netinkamai, galiausiai – greitai genda, tad tokius pirkti – labai neapsimoka.

Nesirinkite pagal pavadinimą

Kartais žmonės perka tik žinomų gamintojų gaminius, kadangi atrodo, kad tai gali garantuoti kokybę. Nėra visiškai tikslu, juolab, tai, kas tinka vienam, kitam gali visiškai netikti. Tad jeigu Jūsų kainas naudoja X šilumos siurblį, ne visada garantas, kad Jums jis tiks. Galbūt Jums geriausias variantas yra Y. Tai todėl reikalingas ne prekinio vardo vertinimas, tačiau detalių charakteristikų analizavimas.

Garantijos – nereikia?

Taip pat per mažai dėmesio yra skiriama garantijai, kuri yra kur kas svarbesnė nei galėjote pagalvoti. Daugeliui žmonių atrodo, kad garantija yra papildomai apmokestinama. Žinoma, tam tikrais atvejais taip ir yra, tačiau tuomet kiekvienas klientas gali nuspręsti – ar ji reikalinga.
Siūlome griežtai pirkti su garantija. Nors šios sistemos yra našios, veikia puikiai, tačiau problema tame, kad net ir pati geriausia įranga kartais genda, tad reikia skirti dėmesio jos tvarkymui. O darbus atlieka specialistai, kurie puikiai išmano visas smulkmenas. Gerai, kai įranga su garantija. O daryti tokiu atveju, jeigu be? Teks mokėti, o sumos, deja, didelės.

Montuosiu pats!

Dar viena dažnai daroma klaida yra bandymai sumontuoti įrangą pačiam. Kai kurios įmonės teikia nemokama montavimo galimybę tokiu atveju, jeigu perkate pas jas. Tačiau net ir tada, kai sistemos kainuoja – skirti investicijas – verta, kadangi bandydami sumontuoti patys galite padaryti labai daug klaidų, kurios vėliau kainuos įrangos funkcionalumą.

Vertinimo aspektai

Jeigu Jums reikalingas šilumos siurblys – tokiu atveju jį rinktis siūlome įvertinus:

1. Siūlomą garantiją.

2. Kainos niuansus.

3. Galingumo aspektus.

4. Technines įrangos specifikacijas.

5. Ir kitus aspektus.

Tarkitės su specialistais. Jie padės rasti tai, kas Jums labiausiai tinka. Tiksliau – Jūsų namams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *