Home > Interjeras, baldai > Vaiko kambario detalės planuojant namą

Vaiko kambario detalės planuojant namą

mokykleles

Planuojant namą, negalima pamiršti originalių interjero aksesuarų vaikų kambariui. Ką tik gimusiam kūdikiui jo kambaryje svarbiausia yra saugumas ir funkcionalumas. O šiek tiek ūgtelėjusiam mažyliui, norisi turėti savo kambaryje kompiuterį arba televizorių. Ši technika blaško vaikų dėmesį, tad reikia įvertinti, ar tai netrukdys vaikui mokytis, nors kitą vertus, juk radijas ar mažas muzikinis centras gali padėti lavinti vaiko muzikinį skonį. Labai svarbu nuo pat mažens vaikučius mokyti pačius susitvarkyti savo erdvę. Jiems padėsite, jei įrengsite patogią didelę spintą ar lentyną su daugybe krepšių, į kuriuos mažyliui sudėti savo žaislus ilgainiui taps įpročiu.

Skirtingos zonos vaiko kambaryje

Skirtingų zonų paskistymas interjere, naudojant įvairias interjero detales, korpusinius baldus ar mobiliasias pertvaras. Pagrindinės zonos yra: miego, mokslo lavinimo, poilsio ir žaislų sandeliavimo. Augant vaikui, keičiasi jo poreikiai bei pomegiai. Investuokite į baldus, kurie gali augti kartu su vaiku, o interjerą pagyvinkite lengvai keičiamomis žaismingomis žaislų dėžėmis, ar kitomis nebrangiomis, tačiau stilingai atrodančiomis interjero detalėmis.

Mokymai nėščiosioms

Nėščiųjų mokyklėlės vyksta nuo kelių valandų iki kelių dienų. Tačiau vien apsilankyti paskaitose neužtenka, svarbu daryti namų darbus ir išbandyti visas išgirstas technikas. Nėščiųjų kursai- tai paskaita kurios metu nėščioji parengiama gimdymui ir pogimdyviniam periodui. Būsimosioms gimdyvėms parodomi gimdymo kambariai, pogimdiminės palatos. Į nėščiųjų mokyklėlę patartina ateiti po 30 neštumo savaičių. Nėščiosios gali ateiti su vyrais.

Mokymai apie žindymą

Tai paskaita apie žindymo pradžią, gimdymo kambaryje, apie teisingą krūties apžiojimą, žindymo padėtis ir jų reišmę, iššūkius pirmosiomis dienomis po gimdymo, dažniausiai žindymo problemas ir jų sprendimo būdus, žindančios moters mitybą. Vyksta mokymai apie naujagimio priežiūra.

Paskaita apie depresiją po gimdymo

Su pogimdymine depresija susidūrosios moterys jaučiasi vienišos ir nesuprastos, stokojančios pagalbos bei paramos. Būsima mama, ir jos artimieji, kuriems ji rūpi turėtų nepamiršti apie šią klastingą ligą, nesmerkti, bet palaikyti ir jei reikia padėti moteriai, kuriai sunku.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *