Home > Interjeras, baldai > Namo interjero kūrimo pradžiamokslis

Namo interjero kūrimo pradžiamokslis

Susikurti savo svajonių namus gali kiekvienas. Tik tam reikia laiko bei pastangų. Jeigu neturite nei vieno, nei kiti – tokiu atveju geriausia yra kreiptis į specialistus, kurie užtikrins, kad Jūsų namo interjeras atrodys tobulas.

Kuriant namus reikia įvertinti labai daug smulkmenų, tad aptarsime pačias pagrindines, bazines, kurios, tikimės, padės gana stabilius pagrindus savo svajonių namų interjero kūrimui.

Erdvių suskirstymas

Pirmiausia reikalingas erdvių suskirstymas zonomis, kadangi tik tokiu atveju bus galima tolimesnio žingsnio metu rinktis baldus. Šiais laikais dažniausiai žmonės vertina didesnes erdves, kuriose, atrodo, kur kas paprasčiau kvėpuoti. Tokiu atveju virtuvė jungiama kartu su svetaine, komponuojami dideli ir erdvus koridoriai, kuriuose derinami skoningi akcentai.

Spalvų pasirinkimas

Kai erdvės jau yra suskirstytos – reikia nuspręsti, kokios spalvos turėtų būti Jūsų namuose. Geriausia rinktis dvi ir pagal jas derinti atspalvius. Tokiu atveju aplinka atrodys stilingai, juolab, bus galima džiaugtis, kad pavyks išlaikyti vientisumą.

Baldų rinkimasis

Sekančio žingsnio metu reikalingas konkrečių baldų pasirinkimas. Geriausia neskubėti, o pirmiausia nuspręsti dėl stiliaus, įvertinti funkcionalumo poreikius ir tik tada pirkti. Geriausia, žinoma, internetu, kadangi tokiu atveju pavyks sutaupyti daug laiko ir paprasčiau palyginti skirtingas galimybes, rasti geros kokybės baldus pigiau.

Apšvietimo sistemos

Žinoma, reikalingos ir tinkamos apšvietimo sistemos, kurių pasiūla rinkoje – labai plati. Nuo bendrinio iki tam tikrų zonų apšvietimo, žinoma, labai vertinamų LED lempučių, galiausiai, šviestuvų, kurie kinta savo stiliumi, tad kiekvienas ras variantą, kuris jam labiausiai tinkamas. Geras šviestuvas yra tas, kuris net ik dera stiliumi, tačiau taip pat ir skoningai apšviečia erdves.

Akcentų derinimas

Kai visuma jau yra padaryta – laikas daugiau dėmesio skirti akcentams, kurie tikrai labai įvairūs, labai skirtingi, tad kiekvienas pagal savo poreikius ir savo skonį – juos turi derinti. Tačiau žiūrėkite, kad namuose nebūtų per daug kičo, kadangi nuo stiliaus iki beskonybės yra labai mažas žingsnis. Žiūrėkite, kad visko nebūtų per daug, kadangi tai viena dažniausiai daromų klaidų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *