Home > Vandentiekis, santechnika > Pagal ką rinktis naują dušo kabiną?

Pagal ką rinktis naują dušo kabiną?

Pagal ką rinktis naują dušo kabiną.

Šiais laikais išsirinkti tinkamą dušo kabiną gali būti nelengva užduotis – ir visa tai dėl plataus daugelio gamintojų prekių asortimento. Tai kasdien naudojamas vonios įrangos elementas, todėl verta atidžiai apsvarstyti konkrečios dušo kabinos parametrus ir ypatybes, kad ja būtumėte visiškai patenkinti. Platų asortimentą pritaikytą pagal kiekvieno poreikius rasite aikadaplius.lt.

Svarbu dydis

Optimaliais dušo kabinų dydžiais laikomos tos, kurių pagrindo matmenys yra 90×90 centimetrų, tačiau jei turime mažai vietos, galime įsigyti ir 80×80 centimetrų matmenų. Nusprendus nepirkti klasikinės stačiakampės kabinos, verta paieškoti asimetrinių modelių, pavyzdžiui, 70×90 centimetrų. Daugelis gamintojų siūlo ir stačiakampes kabinas, kurių bent viena pagrindo pusė yra 100 ar net 140 centimetrų. Svarbus ir jų aukštis. Aukščiausios perkamos kabinos dažniausiai yra 200 arba 220 centimetrų, o žemiausios, skirtos giliems dušo padėklams, – apie 170 centimetrų.

Įvairių tipų dušo kabinos

Sprendžiant pirkti dušo kabiną reikėtų apsispręsti, kur tiksliai bus įrengtas dušas – kambario kampe, prie sienos, o gal per vidurį? Tai leidžia pritaikyti jo formą pagal pasirinktą vietą ir vonios kambario dydį. Dažniausiai pasirenkamas kabinos tipas, ypač mažose patalpose, yra kampinė kabina. Mažai vietos užima ir nišoje esanti kabina, kurios įrengimas taip pat nėra brangus – tereikia įsigyti dureles ir dušo padėklą.

Atskirai stovintys modeliai visiškai neliečia sienų, nes sudaro atskirą vienetą. Verta pabrėžti, kad sprendimą įsigyti atskirai pastatomą kabiną reikėtų priimti jau įrengimo projektavimo etape, kad specialistas pasirinktoje vietoje galėtų įrengti vandens ir nuotekų jungtis.

Didelių vonios kambarių savininkai gali nuspręsti įsigyti nestandartinės formos ir didesnių išmatavimų kabiną, kuri turi įtakos maudymosi patogumui, taip pat keliems žmonėms, o tai ypač svarbu šeimoms su mažais vaikais. Taip pat verta žinoti, kad dušo kabinas galima skirstyti į du tipus: dušo kabinas ir daugia funkcines kabinas, o tai visų pirma susiję su jų funkcijomis ir konstrukcija.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *