Home > Statybos technika, įrankiai > Rankų odos priežiūra po statybų darbų

Rankų odos priežiūra po statybų darbų

ranku odai

Rankų oda dažnai kenčia nuo buitinės chemijos naudojimo, esant šildymo sezonui, darbų namų ruošoje, ypatingai kai namuose vyksta remonto ar statybos darbai. Dažnas rankų plovimas, statybinių medžiagų maišų nešimas, lietimasis prie statybinių medžiagų ir kiti darbai, rankų odai negailestingi. Todėl ypatingai tuo metu rankų odai reikalinga sustiprinta priežiūra. Dažnai tik rankų kremas čia nepadeda.

 

5 būdai rankų odai puoselėti po statybos darbų

 

1. Palaikyti rankų švarą. Tik baigus darbus kuo skubiau pašalinti nešvarumus, kad cheminės medžiagos nedarytų žalingo poveikio rankų odai. Naudoti specialias tam skirtas priemones, kuriose būtų drėkinamųjų medžiagų, kaip glicerino, kitų natūralių medžiagų puoselėjančių rankų odą.

2. Rankų šveitimas. Kad oda butų švelni ar suskilinėjusi, atsišerpetojusi neįtrūktų į gilesnius odos sluoksnius, būtina pašalinti šiurkštų viršutinį odos sluoksnį. Tam reikia atlikti odos šveitimą pirktiniais ar savo gamybos šveitikliais. Pakankamai efektyvus savos gamybos rankų šveitiklis yra: į kavos tirščius įpilti alyvuogių aliejaus ir gerai mišiniu įmasažuoti rankas, tuomet nuplauti vandeniu.

3. Rankų kaukės. Jos rankų odą prisotins didesnės koncentracijos veiksmingomis medžiagomis, kurios pasirūpins odos elastingumu bei drėgme.

4. Parafino vonelės. Kad oda pasisavintų kuo daugiau naudojamos kaukės ar kremo veikliųjų medžiagų rankas palepinkite parafino vonelės procedūra. Parafinas dažnai papildomas įvairiomis medžiagomis, kaip vitaminais E, C, įvairiais aliejais, kurie teigiamai veikia odą. Šios procedūros metu oda regeneruojama, maksimaliai drėkinama, išlyginama, šiltas parafinas palengvina naudingų medžiagų įsiskverbimą į oda.

5. Rankų kremai. Visas procedūras tiek rankų plovimą, šveitimą ar parafino vonelę, reiktų pabaigti kokybišku maitinamuoju rankų kremu. Rankų odą sukamaisiais judesiais gausiai įtrinti pasirinktu kremu. Jei kremo po ranka neturite tiks augalinis aliejus, alyvuogių, kokosų, o jo perteklių pašalinkite servetėle.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *