Home > Grindys > Plytelės voniai

Plytelės voniai

Vokiškų plytelių salonas

Ieškodami apdailos sprendimų voniai tikriausiai daugiausiai atsiliepimų ir informacijos rasite apie plyteles. Jos yra laiko patikrintas, efektyvus, praktiškas ir pakankamai taupus sprendimas, jeigu norite tvarkingai bei solidžiai įrengti vonios kambarį. Plytelių būna labai skirtingų, tačiau kaip išsirinkti geriausias?

Visų pirma reikia atskirti plytelių tipus, jų būna:

     • akmens masės
     • keraminių
     • natūralaus akmens
     • stiklo

     • klinkerio

Skiriasi tam tikros jų fizinės savybės, tačiau apsilankę specializuotoje parduotuvėje galėsite lengvai surasti tinkamą prekės tipą. Yra gausybė skirtingų parduotuvių, prekiaujančių vonios plytelėmis, tokių kaip vokiškių plytelių salonai, itališkų plytelių galerijos, lietuviškų ar lenkiškos gamybos prekių ir t.t. Galbūt gamintojai iš vakarų ir turi susikūrę geresnį  vardą, bet tai tikrai nereiškia, kad jų prekės bus visa galva pranašesnės. Reikia patieks apžiūrėti visas prekes ir pasirinkti tai, ko norite labiausiai.

Svarbu tai, kad plytelės yra labai atsparios drėgmei, nuo jų itin lengvai nusivalo bene visi nešvarumai ir tai, jog jos yra labai ilgaamžiškos. Vokiškos plytelės iš salono arba dauguma aukštos kokybės prekių tarnaus ne vienerius metus, o nusidėvėjimas bus pastebimas tik praėjus daug laiko. Nepamirškite plytelių derinti prie viso interjero dizaino temos ir vonios kambario. Paprastai jis turėtų būti šviesus, nes tamsiame kambaryje jus gali slėgti, bet, be abejo, viskas priklauso nuo jūsų poreikių.

Ne visose prekybos vietose pasiūla yra vienoda, plyteles rinktis galite iš labai plataus pasiūlos spektro. Dažniausiai rekomenduojama plyteles apžiūrėti realiai ir tik tada jas įsigyti, bet, jeigu žinote tą modelį, galite jas pirkti ir internetu. Žiūrėjimas iš akies šioje srityje naudos neatneša, nes sudėjus jas vieną prie kitos, aiškiai matysis plytelių skirtumai, todėl žinokite spalvos arba prekės kodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *