Home > Daugiabučių priežiūra > Skelbimai daugiabučiuose

Skelbimai daugiabučiuose

Skelbimai

Šiais laikais vieni su kitais dalinamės be proto dideliu srautu informacijos, tai tapo neišvengiama būtinybe. Galimi įvairūs informacijos apsikeitimo būdai, tačiau populiariausias – elektroninis būdas, kuris ypatingai plačiai naudojamas darbe. Vis dėlto, šis būdas ne visada įmanomas, pavyzdžiui, dalinantis informacija tarp visų daugiabučio gyventojų. Būtent dėl to kiekvieno bendrabučio laiptinėje kabo skelbimų lenta.

Skelbimų lentos plačiai naudojamos jau begalę metų, kažkada tai buvo vienintelis būdas dalintis bendruomenei svarbia informacija. Dabar – ne vienintelis, tačiau greičiausias, patikimiausias ir pigiausias būdas, kas ypač aktualu daugiabučių gyventojams.

Skelbimų lentos gali būti tiek pastatomos, tiek pakabinamos, pastarosios yra populiaresnės, o daugiabučiuose – vienintelis pasirinkimas, nes pastatyti skelbimų lentą laiptinėje – tiesiog neįmanoma. Jų danga taip pat gali skirtis – kamštinė, tekstilinė, magnetinė.

Kamštinės skelbimų lentos pagrindas – kamštmedis, į kurį nesunkiai smeigiami smeigtukai arba adatėlės. Tokia lenta yra itin ilgaamžė, nes net ir dažnai smaigstomas, kamštmedis nepraranda savo savybių. Ant tekstilinės skelbimų lentos skelbimai taip pat prismeigiami smeigtukais arba adatėlėmis, tačiau tokios lentos greičiau susidėvi, o didžiausias jų išskirtinumas – spalvotas pagrindas: jei kamštinė lenta gali būti tik ruda, tai tekstilinė – bet kurios spalvos. Prie skelbimams naudojamos magnetinės lentos, skelbimai tvirtinami magnetais, ant tokios lentos taip pat galima rašyti markeriu, kas ypač patogu prireikus greitai pažymėti svarbią informaciją, o neturint kur arba kada skelbimą atspausdinti arba parašyti ranka ant popieriaus ir tada prisegti.

Skelbimų lentos dar vis plačiai naudojamos informacijos sklaidai. Mokyklose, biuruose, įstaigose, net daugiabučių laiptinėse dažnai matome pakabintas skelbimų lentas. Estetiškai, gražiai atrodančios ir patogios naudoti – tokie šiandien reikalavimai skelbimų lentoms. Skelbimų lentos gali būti kamštinės arba tekstilinės, prie kurių skelbimus tvirtiname smeigtukais arba adatėlėmis. Taip pat kaip skelbimų lenta gali tarnauti ir kaip magnetinė lenta, prie kurios popieriaus lapas prispaudžiamas magnetukais arba norimas tekstas tiesiog užrašomas ant lentos.

Daugiabučiuose ant skelbimų lentos dažniausiai tvirtinama svarbi informacija apie komunalines paslaugas, remonto darbus, laiptinių valymo grafikai, informacija apie dingusius arba priklydusius augintinius, taip pat apie pamestus arba rastus daiktus ir pan.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *