Home > Sienos > Sienų apšiltinimo technikos

Sienų apšiltinimo technikos

Vienas tradicinių sienų šildymo būdų yra korėjietiška Ondol šildymo sistema. Šioje sistemoje po grindimis šildomi akmenys arba plytos, kurios vėliau skleidžia šilumą visoje patalpoje. „Ondol“ šildymo sistema Korėjoje naudojama daugiau nei 2000 metų ir iki šiol yra populiari dėl savo energetinio efektyvumo ir efektyvumo šildant dideles patalpas . Kitas tradicinis sienų šildymo būdas yra romėnų hipokausto šildymo sistema, kuri senovės Romoje buvo naudojama viešiesiems pastatams ir pirtims šildyti. Ši sistema apėmė oro pašildymą krosnyje, o po to cirkuliuoja jį kanalais sienose ir grindyse, kad būtų sukurta šilta ir patogi aplinka .

Šildymo sistema yra dar vienas tradicinis sienų šildymo būdas, naudojamas šimtmečius. Pakelta platforma, pagaminta iš plytų arba molio, o apačioje yra krosnis. Krosnelės šiluma keliauja per platformoje esančius dūmtakius, sušildydama lovą arba sėdimąją zoną. Nors šiuos tradicinius sienų šildymo būdus iš esmės pakeitė modernios ŠVOK sistemos, jie vis dar naudojami kai kuriose pasaulio vietose ir netgi įkvėpė šiuolaikines sienų šildymo naujoves. Pavyzdžiui, ST sienų tipas, kurį stebi ir matuoja kelios šalys, įskaitant Prancūziją, Japoniją, Vokietiją, Australiją ir Kiniją, yra modernus tradicinių sienų šildymo būdų pritaikymas . Įtraukę tradicinio sienų šildymo elementus į šiuolaikinį dizainą, galime sukurti efektyvesnes ir tvaresnes šildymo sistemas ateičiai. Sienų šiltinimas iš lauko yra vienas populiariausių. Sienų šiltinimas kaina skirtis dėl įvairių aspektų. Paanalizuokime kaip apšiltinti sieną iš vidaus?

Šiuolaikinės sienų šildymo technologijos

Šiuolaikiniai sienų šildymo būdai pakeitė mūsų namų ir pastatų šildymo būdą. Vienas iš populiariausių sienų šildymo būdų yra elektrinės spindulinio šildymo plokštės. Šios plokštės montuojamos ant patalpos lubų ir skleidžia į aplinką infraraudonuosius spindulius, kuriuos vėliau sugeria patalpoje esantys objektai, įskaitant sienas, grindis, baldus . Pavyzdžiui, ECOSUN plokštės yra aukštos kokybės, inovatyvus produktas, kuris gali būti pritaikytas įvairiose srityse ir suteikia jaukią bei sveiką šilumą . Be to, infraraudonųjų spindulių šildytuvai yra dar vienas elektrinio sienų šildymo tipas, kuris gali būti montuojamas ant sienų, suteikiant patogų ir energiją taupantį šildymo sprendimą.

Kitas populiarus sienų šildymo būdas – hidraulinės spindulinio šildymo sistemos. Šiose sistemose sienoms šildyti naudojamas karštas vanduo, kuris vėliau skleidžia šilumą į patalpą. Šiltas vanduo cirkuliuoja vamzdžiais, įtaisytais sienose ir grindyse, užtikrinant pastovią ir tolygią šilumą . Šiltos sienos vandens šildymo sistema yra šios technikos pavyzdys . Be to, galima rinktis ir oro šildymo sistemas, kuriose sienoms šildyti naudojamas šiltas oras . Šios sistemos paprastai yra mažiau veiksmingos nei vandens sistemos, tačiau jos gali būti geras pasirinkimas mažesnėms patalpoms ar erdvėms. Daugiau skaitykite http://kamtoreikia.lt/category/namams/ .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *