Home > Paslaugos > Kaip apsaugoti įmonės pastatus?

Kaip apsaugoti įmonės pastatus?

Įmonių pastatų, biurų ir kitų komercinių patalpų apsauga yra tokia pat svarbi, kaip ir privačių namų, todėl jiems taip pat būtini sprendimai. Apsaugoti įmonės turtą yra taip pat svarbu, kaip ir asmeninį, o klausimas, kaip tai padaryti, dažniausiai yra kur kas sudėtingesnis.

Priklausomai nuo to, kokia yra pastato paskirtis – tai biuras, sandėliavimo, gamybos ar kitos paskirties patalpos, skiriasi ir su apsauga siejami sprendimai. Tam, kad pastatai būtų visiškai apsaugoti, neretai apsaugos priemonės ir būdai yra pritaikomi individualiai. Tačiau visais atvejais tai yra kompleksinių paslaugų paketas, apimantis tiek inovatyvius, tiek ir tradicinius aspektus.

Kiekviena apsaugos tarnyba teikia fizinę objektų apsaugos paslaugą drauge pasitelkdami apsaugos kameras, signalizaciją, kiemo perimetro apsaugą ir kitą išmanią įrangą. Šiuo metu galima rinktis laidinę ir bevielę apsaugos sistemą. Bevielę apsaugos sistemą patogu įrengti bet kada, nes nereikalinga vedžioti laidų, o daviklių baterijos veikia net iki 3 metų.

Viena iš populiariausių įmonių apsaugos kompleksinių dalių – tai kortelių skaitytuvų sistema, išėjimui bei įėjimui fiksuoti. Galimi ir veido atpažinimo ar piršto antspaudu veikiantys skaitytuvai. Šių sistemų pagalba galima užtikrinti ne tik  tai, kad į patalpas nepatektų pašaliniai asmenys, tačiau ir registruoti laiko apskaitą, formuoti ataskaitas.

Kartais reikalingi ir iš pažiūros netradiciniai apsaugos sprendimo būdai, tokie kaip elektriniai jutikliai, skirti didelės teritorijos apsaugai. Tokie jutikliai gali būti naudojami užtvarų, vartų, tinklinių, medinių ir kitų tvorų, net stogų ar šalia saugomos teritorijos augančių medžių apsaugai.

Taip pat labai populiari išmanioji apsauga, kuomet apie galimą pažeidimą, suveikus vienam iš apsaugos daviklių, savininkas informuojamas SMS žinute. Tai gali būti judesio daviklis, langų ar durų kontaktai, gaisro apsauga.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *