Home > Produktai > Mobilaus oro kondicionieriaus pasirinkimas

Mobilaus oro kondicionieriaus pasirinkimas

Jeigu ieškote namuose vėdinimo įrangos, kuri ne tik valo orą, tačiau ir užtikrina, kad mikro klimatas bus tinkamas Jūsų organizmui, nebus per kaitrus – tokiu atveju mobilūs kondicionieriai yra geriausias pasirinkimas, koks tik egzistuoja.

Žinoma, šis tipas – geriausias, tačiau modelių pasiūla taip pat labai plati, tad verta daugiau dėmesio skirti smulkmenoms, verta detaliau analizuoti akcentus, kad pavyktų rasti variantą, kuris patenkintų Jūsų asmeninius poreikius ir tuo pačiu puikiai tiktų Jūsų namuose.

Pasikalbėjome su ekspertais ir išskyrėme kelis svarbiausius akcentus, kuriuos reikia įvertinti renkantis mobilius kondicionierius.

Efektyvumas

Žinoma, svarbiausias aspektas yra efektyvumas, kadangi jis gali užtikrinti, kad bet kokio dydžio patalpos pasirinkus gerą kondicionavimo sistemą – bus tinkamai aptarnaujamos.

Geriausia dėl efektyvumo yra tartis su specialistais, kadangi jie apskaičiavę namų arba patalpų tūrį – padeda rasti ir tinkamiausias sistemas.

• Maža patalpa dažniausiai įvardijama iki 20 m2 ir jai puikiai užtenka ne tokios galingos sistemos, kuris yra apie .000-9.000 BTU.

• Vidutinė patalpa yra dažniausiai apie 27 m2 ir jai reikalingas sistemos galingumas siekia apie 10.000 BTU.

• Didelio tipo patalpos kvadratūra laikoma tokia, kuri yra didesnė nei 27 m2, tačiau dažniausiai siekia iki 40 m2. Tuomet reikalingas sistemos galingumas turi būti apie 12.000 BTU.

• Labai didelė patalpa dažniausiai yra didesnė nei 40 m2 ir jai reikalingas sistemos galingumas siekia 18.000 BTU.

Triukšmo lygis

Kitas svarbus vertinimo aspektas yra triukšmo lygis ir tai kur kas svarbesnis dalykas nei buvo galima pagalvoti. Paprasčiausiai kuo sistema veiks tyliau – tuo patalpoje žmogus jausis geriau, tad verta mokėti daugiau, kad tik akustine prasme – sistema veiktų tyliai.

Kuo sistema veikia tyliau – tuo geriau. Geriausias pasirinkimas, kai triukšmo lygis siekia iki 64 Db.

Sistemos dydis

Taip pat reikia daugiau dėmesio skirti ir sistemos dydžiui. Tačiau nepamirškite, kad ji dažniausiai montuojama nematomoje vietoje. Taip pat pačios įrangos atrodo patraukliai, tad tai neturėtų būti svarbiausias pasirinkimo aspektas.

Išmatavimai dažniausiai aktualūs tokiu atveju, kai sistemos blokai yra montuojami ribotose vietose. Tačiau tuomet geriausia iškart kalbėti su specialistais, kad jie padėtų rasti Jums labiausiai tinkamą variantą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *