Home > Interjeras, baldai > Kušetės – praktiškas pirkinys

Kušetės – praktiškas pirkinys

Kušetės

Šiuolaikinis žmogus namuose nenori apsistatyti krūva griozdiškų daiktų. Jie užima ne tik daug vietos, bet ir kainuoja brangiau, juos sunku perkelti į kitą vietą, jie nėra kompaktiški. Dabar vyrauja minimalistinis stilius, kai erdvė neapkraunama milijonu nenaudojamų vazų, indų, kėdžių, lovų ir kt. Kiekvienas daiktas turi savo vietą, paskirtį, neužima daug vietos, dažnai atlieka dar papildomai naudingų funkcijų, kaip pavyzdžiui, nedidelis staliukas, kuris užima labai mažai vietos, atvykus daug žmonių, gali išsilankstyti į didžiulį pietų stalą. Toks variantas puikus pasirinkimas nedidelėse patalpose įsikūrusiems ar bute gyvenantiems žmonėms. Minimalistiniai, daug vietos nereikalaujantys baldai – kušetė. Kodėl tai praktiškas pirkinys?

Kušetės neužima daug vietos. Jei Jūsų įrenginėjamame kambaryje nėra daug vietos arba Jūs norite papildomos laisvos vietos kitam daiktui padėti ar, tarkime, vaikų žaidimų aikštelėj įrengti – kušetė puikiai pasitarnaus. Vaikas patogiai ilsėsis, miegos, bet ir turės laisvos vietos, pavyzdžiui, stalui ar žaidimams. Kušečių yra pačių įvairiausių, galite rinktis su dėže į kurią sudėsite patalynę ar vaikų žaislus, lagaminą ar kitus daiktus. Taip sutaupysite dar vietos, bet ir daiktai bereikalingai neapsunkins erdvės. Kušetė nėra griozdiška, kaip lova, tačiau atlieka tą pačią funkciją, joje ilsimės, miegame ir pan. Todėl ne tik išvengiate papildomų išlaidų, nes lova kainuoja kur kas brangiau, bet ir išlošiate – sutaupote vietos, erdvė neperkraunama, ją galite išnaudoti savo nuožiūra.

Jei nusprendėte perkelti daiktą į kietą vietą kambaryje, o gal ruošiatės persikraustyti, įsigiję lovą, vienas to nepadarysite: tam reikia ne vieno ir ne dviejų žmonių, taip pat specialios, didelės mašinos, kuri galėtų pervežti į kitą vietą, o kušetė kompaktiška, galėsite ją įdėti į savo automobilį ir persivežti ar atkelti ir perkelti į kitą vietą, tam nereikės nei papildomų žmonių, nei specialaus automobilio.

Kušetė – tai praktiškas sprendimas mažoms erdvėms, vaikų kambariui, biurui. Ja lengva naudotis, perstatyti ar pervežti, tam nereikalingi nei papildomi žmonės, nei specialus automobilis. Tai ir pigesnis variantas nei lova, o abi atlieka tą pačią funkciją.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *