Home > Būstas > Modernus miegamojo interjeras – pagrindinės taisyklės

Modernus miegamojo interjeras – pagrindinės taisyklės

Miegamasis yra ta namų erdvė, kurioje stengiamės susikurti tikrą poilsio oazę, kur ne tik galėtume pailsėti po dienos darbų, bet ir kokybiškai išsimiegoti. Todėl drąsiai galime teigti, jog joks šiuolaikinio miegamojo interjeras tikrai nėra įsivaizduojamas be modernios miegamojo lovos. Ji yra ne tik vienas svarbiausių baldų, bet ir pagrindinis akcentas, pagal kurio stilių ir dizainą galima kurti bendrą harmoningą visumą ir miegamojo interjerą
.
Kuriant šiuolaikišką interjerą jokių apribojimų ir griežtų taisyklių nėra. Šiuo metu populiaru derinti skirtingus stilius, daiktus, turinčius istoriją ir meno kūrinius. Taip ne tik siekiama sukurti jaukią aplinką, bet ir atmosferą, nuteikiančią ramiam vakarui ar romantikai.

Miegamojo interjero spalvos taip pat yra be galo svarbios, nes jos veikia tiesiogiai mūsų mintis, nuotaiką ir net turi daug įtakos mūsų emocinei sveikatai.
Mėgstantys klasikinį stilių mieliau renkasi pastelines spalvas ir natūralių medžio spalvų baldus. Minimalizmo mėgėjai vertina baltą ar kitas šviesias spalvas ir renkasi tik būtiniausius baldus: miegamojo lovą, komodą, spintą, Tačiau nepamirškite, kad svarbiausia yra nepamiršti ieškoti savo unikalaus stiliaus ir nebijoti į savo namus įsileisti ryškesnes spalvas. Tačiau nereiktų pamiršti, kad ryškios spalvos mus stimuliuoja, tad gali būti taip, jog jums bus sunku užmigti. Tad geriau jausti saiką ir pasirinkti tik ryškius dekoro elementus ir tinkamai pasirinkite apšvietimą, nes šviesos žaismas bei tamsūs tonai gali suteikti išskirtinumo bei padėti tinkamai sudėlioti akcentus, padėsiančius sukurti jaukumą. Ypač LED sprendimai leidžia susikurti ypatingą atmosferą, nuteiksiančią saldžiam miegui ar romantiškiems jausmams. Leiskite sau ieškoti, bandyti ir eksperimentuoti, išieškant subtilių stiliaus elemento, dekoro detalių ir sentimentus keliančių smulkmenų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *