Home > Būstas > MODERNI LAUKO PIRTIS – SVEIKAM LAISVALAIKIO PRALEIDIMUI

MODERNI LAUKO PIRTIS – SVEIKAM LAISVALAIKIO PRALEIDIMUI

Nemiga, stresas, nuolatinė įtampa, įvairaus pobūdžio raumenų bei sąnarių skausmai ir kiti negalavimai lydi ne vieną. Sakoma, kad tai šių dienų rykštė, su kuria kovoti padeda visiems gerai pažįstamos pirtys. Lankytis viešosiose pirtyse ne visada yra galimybė, todėl pastaruoju metu labai populiarėja  mini lauko pirtys, kurias gali įsirengti kiekvienas.

Mini pirtys. Kas tai?

Mini pirtys – tai nedideli, vidutiniškai 15–30 kv. m. siekiantys pastatai, pasižymintys moderniu dizainu ir stilių bei spalvų įvairove. Tokios pirtelės neužima daug vietos, puikiai įsilieja į bendrą Jūsų sklype esančių objektų kompleksą bei gali netgi papuošti Jūsų aplinką, kaip funkcionalus dekoratyvumu pasižymintis akcentas. Ir, žinoma, svarbiausia, mini pirtis niekuo nenusileidžia įprastai tradicinei pirčiai, todėl pirties malonumais ir jos teikiama nauda galėsite mėgautis bet kuriuo metu visais metų laikais.

Ką būtina įvertinti, renkantis mini pirtį?

Jeigu nusprendėte, kad atėjo laikas įsigyti mini pirtį, sveikiname, tai puikus sprendimas, tačiau prieš tai patariame įvertinti keletą esminių dalykų. Pradėkime nuo to, kad turėtumėte įvertinti, kiek žmonių lankysis pirtelėje, t. y., ar ji bus skirta tik Jūsų šeimos poreikiams, ar planuojate joje kaitintis kartu su draugais. Nuo to priklausys, ar Jums bus reikalinga patalpa pasisėdėjimui, įskaitant įstiklintą arba atvirą terasą, bei persirengimui skirta patalpa. Ne ką mažiau svarbu išsirinkti tinkamą pirties dizainą bei spalvinę gamą, kad būtų galima išlaikyti vientisą Jūsų teritorijoje esančių pastatų stilių. Žinoma, svarbu apsispręsti ne tik dėl išorės apdailos, nes vidaus apdaila ne ką mažiau svarbi. Galiausiai, apmąstykite ir  elektros instaliacijos bei prijungimo prie vandens bei nuotekų sistemos galimybes, kurias Jums įvertinti padės pirtį statysiantys specialistai.

Ar sunku pastatyti mini pirtį?

Jeigu išsirinkote modulinę mini pirtį, ji Jūsų sklype „išdygs“ tikrai greitai, nes visi SIP pastatai pasižymi itin greita, pažangia statyba. Mini pirtis gali būti į Jūsų pasirinktą vietą pristatyta jau surinkta arba atskiri jos moduliai su išorės apdaila gali būti sujungiami statybvietėje. Sutvirtinus konstrukcijas yra įstatomi Jūsų pasirinkti langai, pirties durys ir, žinoma, atliekami vidaus apdailos darbai.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *