Home > Technologijos > Kaip išsirinkti automobilį vestuvinei fotosesijai?

Kaip išsirinkti automobilį vestuvinei fotosesijai?

Retro automobilių nuoma tampa vis populiaresnė, ypač kai prasideda vestuvių sezonas. Jūsų didžioji diena jau visai šalia. Jūs viską paruošėte; nuo suknelės iki renginio vietos iki torto. Reikia pasirūpinti dar vienu svarbiu dalyku – vestuviniu automobiliu, ypač jei jis reikalingas vestuvinei fotosesijai. Automobiliai vestuvėms yra tokie pat reikšmingi kaip ir visa kita, daugiausia todėl, kad tai yra vienas iš dalykų, kuriais poros dalijasi savo ypatingą dieną. Štai kodėl neturėtumėte deleguoti tinkamo vestuvinio automobilio paieškos niekam kitam. Šis tinklaraščio įrašas yra trumpas vadovas, kaip būti protingam renkantis tinkamą automobilį savo vestuvėms. Tai bendras vadovas, todėl jis tiks ir kitų žmonių vestuvėms. Visa esmė, kad tyrinėtumėte bent kelis mėnesius nuo vestuvių, kad rezervuotumėte anksti.

Automobilio dydis tikriausiai yra pats svarbiausias dalykas. Norite įsitikinti, kad nuotakos vestuvinė suknelė gali patogiai tilpti. Nors kai kurios suknelės yra gana didelių gabaritų, tinkamas automobilio dydis užtikrins, kad ji nesusiglamžytų. Jei keliaujate į vestuves ar iš jų su nuotakos vakarėliu, įsitikinkite, kad turite pakankamai vietos visiems. Klasikiniuose automobiliuose su priekinėmis sėdynėmis yra papildomos vietos sėdynėms. Atminkite, kad kiekvieną jūsų žingsnį fiksuos fotografai ir filmuotojai. Todėl jūsų pagrindinis tikslas yra atrodyti kaip nuostabiai nuotakai.

Žinokite savo galimybes

Pasirinkto automobilio tipas turi įtakos jūsų asmenybei ir skoniui. Galbūt norėsite suderinti savo vestuvių stilių su transporto priemone. Geros naujienos yra tai, kad turite daug galimų parinkčių, įskaitant: Senoviniai automobiliai: mėgaukitės eklektiška nostalgija su automobiliais, pagamintais 1919–1930 m. Jei norite šiek tiek klasikinio požiūrio, galite rinktis nuo 1940-ųjų iki 70-ųjų transporto priemonių. Jie dažnai restauruojami, kad išlaikytų nesenstantį patrauklumą. Šiuolaikiniai automobiliai: Šiuolaikinės prabangios transporto priemonės ir limuzinai siūlo pakankamai vietos ir prabangos.

Egzotiški sportiniai automobiliai: jei norite paįvairinti savo vestuves, sportinis automobilis su kompresoriumi gali būti tai, ko norite. Pasirinkimas – nuo ryškiai geltono Lamborghini Gallardo iki kraujo raudonumo Ferrari.

Šeimos dydžio transporto priemonės: Niekas negali jums pasakyti, kad negalite keliauti į savo vestuvių vietą dideliu visureigiu. Jūs netgi galite važiuoti autobusu, ypač jei su savimi vežatės visą būrį svečių. Pasirinkite iš „Audi“, „Hummer“ ir daugelio kitų. Tik nepamirškite jo papuošti ir pridėti puošmenų, kuriuos matote kituose vestuviniuose automobiliuose. Vestuviniai automobilių papuošimai yra nesenstanti tradicija.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *