Home > Būstas > Perkate būstą užsienyje? Jums gali prireikti vertėjo paslaugų

Perkate būstą užsienyje? Jums gali prireikti vertėjo paslaugų

teksto-redagavimas

Planuojate tęsti gyvenimą svetur? O gal tiesiog investuojate į nekilnojamąjį turtą? Abejais atvejais pravartu turėti originalių, savo informacijos, dokumentų išverstas kopijas. Norint tai padaryti gali neužtekti pačio žmogaus ranka versto teksto, todėl patartina kreiptis į specialistus – vertimų biurą.

Kodėl kreiptis į vertimo biurą?

Daugumai gali atrodyti, kad vertėjo paslaugos tai tik pinigų švaistymas, kai yra daugybę internetinių vertimų aplikacijų. Kai kuriais atvejais, verčiant nereikšmingus tekstus, ši dauguma neklysta. Tačiau norint išversti svarbius dokumentus žodį į žodį atsižvelgiant į visas stilistines ir gramatines taisykles, toks darbas gali būti per daug sudėtingas. Todėl šioje vietoje į pagalbą ateina vertėjų biuras. Profesionalūs specialistai pasirūpins teksto ar dokumento stilistika dar prieš verčiant. Tada taisyklingai, atsižvelgiant į visas kultūros kalbos taisykles išverčia tekstą taip, kad jis būtų suprantamas ir rišliai perskaitomas.

Patvirtinimas

Esant poreikiui, vertimų biuras suteikia ir kitokias paslaugas, tokias kaip patvirtinimas. Šių paslaugų metu, dokumentas paruošiamas, susegamas ir pateikiamas į notaro biurą, kur viską peržiūrėjus įgauna teisines privilegijas. Notaras patikrina vertėjų antspaudus bei parašus ir taip išverstas dokumentais nelaikomas kopija ir yra traktuojamas kaip originalas. Šis originalumas daugumoje valstybių itin svarbu. Nesilaikant ar bandant apeiti šią sistemą žmogus gali būti baudžiamas pinigine bauda ar net laikinu laisvės atėmimu.

Taigi, planuojantiems persikraustyti gyventi svetur ar tiesiog prireikus svarbių dokumentų verstos versijos, rekomenduojam nedaryti to patiems. Vietoj to kreipkitės į specialistus, kurie ne tik kokybiškai išvers visus žodžiu, juo stilistiškai sutvarkys ir patikrins gramatines klaidas, bet ir notaro pagalba patvirtins. Taip dokumentas bus pilnai parengtas ir atitiks visus keliamus teismo reikalavimus. Daugiau informacijos apie tai: https://metropolis.lt/kitos-paslaugos/tekstu-redagavimas/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *