Home > Kiemas ir aplinka > Saugiam kiemui – kokybiški vartai

Saugiam kiemui – kokybiški vartai

Nepriklausomai nuo to kokiu kiemu rūpinatės, ar tai gyvenamojo namo, ar pramoninio statinio, visada norisi jaustis saugiai. O tuo turite pasirūpinti patys. Vaizdo kameros stebinčios teritoriją, aukšta tvora, kokybiški, tvirti vartai – spręsti jums, ką rinktis. O gal renkatės viską?

Taigi prie teritorijos supančios tvoros svarbu pasirinkti kokybiškus vartus. Saugiam kiemui ne tik tvirti, bet ir patogiai naudojami, vartai gali būti:
•Varstomi vartai;
•Stumdomi vartai;
•Automatiniai vartai.

Varstomi vartai tiks tiems, kurių teritorija yra didelė ir vartus laisvai galima atverti tiek į vidų, tiek į išorę.

Jei kieme nėra galimybės varstyti vartų nei į išorę, nei į vidų, puikus pasirinkimas būtų stumdomi vartai. Tačiau tokiam sprendimui įgyvendinti turi būti pakankamai vietos lygiagrečiai tvoros.

Tiek varstomi, tiek stumdomi vartai gali būti automatiniai. Tai prabangus, tačiau reikalaujantis didesnės priežiūros bei nenutrūkstamos elektros tiekimo, sprendimas. Jie tiks nenorintiems gaišti laiko lipant iš mašinos ir varstyti vartus.

Vartai gali būti gaminami naudojant skardą ar medį. Taip pat gali būti segmentiniai, kalviški, klavišinių raštų ir taip toliau. Kokius vartus rinktis teks apsispręsti patiems, tačiau konsultuotis galite ir turėtumėte tik su ilgalaikės patirties turinčiais meistrais. Ilgalaikis stažas šioje srityje ne tik kokybės garantas, bet ir garantija, kad atlikus montavimo darbus, turėsit kur kreiptis dėl gedimų.

Vartai ne tik saugumo užtikrinimas, bet ir estetinis kiemo vaizdas. Plačiau apie tai, kokie vartai tiktų jūsų kiemui, gali pakonsultuoti tvorų ir vartų gamintojai. Kaune įsikūrę UAB „Kiemo projektai“ ilgametę patirtį turintys gamintojai suprojektuos, pagamins ir sumontuos, pagal jūsų pageidavimą varstomus, stumdomus ar automatinius vartus. Daugiau apie jų siūlomus produktus ir teikiamas paslaugas http://www.kiemoprojektai.lt/lt/vartai/stumdomi-kiemo-vartai.htm.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *