Home > Interjeras, baldai > Pakabinami šviestuvai iš natūralių medžiagų

Pakabinami šviestuvai iš natūralių medžiagų

Kodėl pakabinamus šviestuvus verta rinktis iš medžio ?

Pakabinami šviestuvai iš medžio arba medžio lukšto pasižymi netikėtomis ,įvairiomis formomis ir natūraliais paviršiais, siunčiama šviesa atsispindi spalvinguose ir lengvuose šviestuvuose. Pirkėjai tokius šviestuvus pasirenka, nes vertina jų natūralūmą, modernų interjerą, dizainą ir talentingų žmonių įdėjas. Šviestuvai puikiai tiks įvairiose privačių namų zonose: miegamajame kambaryje, svetainėje, koridoriuje ir įvairios paskirties viešose erdvėse. Medžio lukštas turi gerą sąvybę, kad jis gali būti dažomas įvairiomis spalvomis, sukuriami netikėti spalviniai efektai, išryškinantys natūralios medžiagos spalvas. Peršviečiamų gaubtų įspūdį dar labiau sustiprina medienos rievės, visą tai suderinus su dizainu, šviestuvai atrodo jaukiai ir šiltai.

Kokį pakabinamų šviestuvų variantą pasirinkti ?

Pritaikius šviestuvų modelius, jie gali suteikti dinamiškumo visai erdvei arba sukurti nedideles šviesos saleles. Nepriklausomai nuo jūsų namuose interjero stiliaus galima rinktis įvairiausių pakabinamų šviestuvų variantų, kombinuoti su kitų tipų šviestuvais ir paįvairinti patalpos stilių. Pakabinamų šviestuvų paskirtis yra apšviesti patalpą ir sukurti jaukią ir ramią namų atmosferą.

Klasikinio ir Modernaus stiliaus pakabinami šviestuvai

Klasikiniai pakabinami šviestuvai atitinka individualius atskirų gyvenamų patalpų reikalavimus, o jų modeliai lengvai pritaikomi prie namo interjero. Modernaus stiliaus pakabinami šviestuvai yra estetiški ir sudaro išskirtinį dizainą, kabinant šviestuvus būtina atsižvelgti į patalpos dydį ir aukštį, kuo didesnė ir aukštesnė patalpa, tuo geriau derinsis didelis šviestuvas, o mažoms patalpoms, žemomis lubomis rinkites nedidelius pakabinamus šviestuvus.

Virtuvės pakabinami šviestuvai

Virtuvės pakabinami šviestuvai prie lubų tvirtinami laidu, kuriuo ilgis reguliuojamas, tokiu būdu galima parinkti tinkamiausią apšvietimo aukštį ir šviesa nukreipiama į pasirinktą vietą, virš valgomojo stalo, tokiu būdu bus patogu ruošti maistą ir valgyti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *