Home > Vandentiekis, santechnika > Kur gali būti panaudojamas siurblys nuotekoms?

Kur gali būti panaudojamas siurblys nuotekoms?

Siurblys nuotekoms, neretai dar vadinamas fekaliniu siurbliu, dažnai yra naudojamas užteršto vandens pumpavimui. Toks siurblys gali pumpuoti kanalizacijos turinį, išsiurbti vandenį iš užlietų patalpų ar tapti puikia vandens filtravimo priemone. Pavyzdžiui, toks siurblys dar gali būti panaudojamas norint išsiurbti užterštą vandenį iš šulinių. Šulinys sodyboje ar bet kokioje kitoje vietoje neretai gali būti itin pasiteisinantis privalumas, tačiau jo vanduo kartais gali būti ir labai užterštas. Net jei šulinio vanduo ir nėra naudojamas tiesioginiam jo gėrimui ar kitokiam pateikimui į organizmą, svarbu, jog jis būtų švarus. Įsigijus siurblį nuotekoms bus užtikrinimas švarus šulinio vandens pasiekimas, nes purvas, smėlis ir kitos priemaišos bus iš siurblio išpumpuojamos. Šie siurbliai gali būti panaudojami daugelyje sričių, tad jei svarstote įsigyti šią prekę, galite neabejoti jos praktiškumu.

Koks yra šių siurblių veikimo principas?

Šie, fekaliniai siurbliai, yra siūlomi kelių skirtingų veikimo principų pavidalu. Jei norima siurbti salyginai skaidrų vandenį, kurio sudėtyje nėra stambių purvo priemaišų, pavyzdžiui, šulinio vandenį, jums tiks paviršinis siurblys. Toks siurblys montuojamas rezervuaro viršuje, o siurbiamama skysčiui pasiekti yra nuleidžiamas vamzdis. Nuotekų vamzdžių turiniui siurbti rekomenduojama rinktis panardinamus fekalinius siurblius. Šie montuojami nuotekų rezervuaro dugne, kur klampų, itin nešvarų vandenį siurbia ir perkelia į nuotekų talpyklas. Siurbiamo vandens ar kito skysčio konsistencija renkantis siurblį yra itin svarbi, nes nuo jos priklauso ir įsigyjamo siurblio nuotekoms tipas. Kai kurie siurbliai turi smulkintuvą, skirtą klampios konsistecijos turiniui susmulkinti. Smulkintuvas apsaugos siurblį nuo užsikimšimo ar kitokių stambaus purvo dalelių keliamų gedimų. Ruošiantis įsigyti siurblį nuotekoms svarbu atsiminti ir tai, kad nuo gedimų ar užsikimšimų jį apsaugos sparnuotė. Klampesnei masei perduoti patartina rinktis siurblį su atviro tipo sparnuote, ši yra atsparesnė užstrigimams. Tunelinę sparnuotę turintys fekaliniai siurbliai labiau tinkami smulkesnių, pavyzdžiui smėlio nuotekų, turinčiai masei siurbti. Įvertinę visus šiuos aukščiau paminėtus parametrus galėsite būti užtikrinti, kad jūsų išsirinktas siurblys atitiks visus turimus lūkesčius. 

Taip pat reiktų atsižvelgti ne tik į kartu su skysčiu ar kita mase įsiurbiamų dalelių skersmenį, bet ir į temperatūrą. Didžiausia įsiurbiamo skysčio temperatūra negali viršyti siurblio gamintojų nurodytos rekomenduojamos temperatūros. Žinoma, tokie siurbliai yra gaminami iš karščiui atsparių medžiagų, tačiau maksimali jokio neigiamo poveikio nedaranti temperatūra visuomet yra skirtinga. 

Ar verta siurblius nuotekoms įsigyti internetu? 

Įvertinę maksimalų našumą, slėgį ir temperatūrą visuomet galite pasikonsultuoti su specialistais, išmanančiais savo sritį. Jie padės išsirinkti tokį siurblį, kurio visos funkcijos bus panaudojamos, tad būsite užtikrinti, kad už prekę nepermokate. Atitinkamai pagal poreikius kiekvienas internetu išsirinks patį optimaliausią asmeninius poreikius atitinkantį variantą ir nesugaiš papildomo laiko vykstant į fizinę parduotuvę.  

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *