Home > Būstas > Namų stogų tendencijos

Namų stogų tendencijos

Ne paslaptis, kad rinkoje nėra labai daug įvairių stogo dangų medžiagų, o jei pažvelgsite į konkretų klimatą ir regionus, rinkoje tikriausiai rasite mažiau medžiagų. Tačiau naujovės ateina į šiuos atskirus gaminius ir kiekvienais metais įvairios produktų grupės tampa vis geresnės ir geresnės, todėl stogo dangų pramonėje yra šviesesnė ateitis. Štai dvi populiariausios šiandien naudojamos stogo dangos medžiagos ir kai kurios šiais metais su jomis susijusios naujovės.

Metalinis stogas

Metalinės stogo dangos visada buvo populiarus pasirinkimas tarp namų savininkų, kurie ieškojo ne tik patvaraus ir ilgaamžiško varianto, bet ir stilingo. Didžiausias metalinės stogo dangos trūkumas daugelį metų buvo tas, kad ji gali būti garsi. Namų savininkai skundžiasi, kad neblogai girdi lietų, o girdimas garsas ima erzinti. Tačiau pastaraisiais metais metalinių stogų dangų daugėja, nes naujos technologijos leido joms tapti tylesnėmis nei bet kada anksčiau. Be to, jis tapo tylesnis, jis taip pat buvo perkurtas, kad būtų labiau panašus į asfalto čerpę, o ne į didelius metalo lakštus.

Namas su asfalto čerpėmis

Nuo seno mėgstama namų savininkų vis dar yra populiariausia stogo medžiaga. Čerpės naudojamos namuose ir kituose pastatuose, siekiant apsaugoti nuo lietaus, sniego ir atšiaurių oro sąlygų. 2021 m. ieškokite namų savininkų, išbandančių naujus spalvų modelius ir naujas asfalto čerpių versijas, kurios taip pat užtikrina ilgesnį gyvenimą. Norėdami įsigyti aukščiausios kokybės čerpių savo namams, būtinai pasitarkite su stogų dangų rangovu. Rinkoje yra daug puikių variantų, tačiau kiekvieno namo savininko biudžetas ir pageidavimai yra skirtingi ir nulems, kokias juostinė pūslelinė gausite. Kalbant apie spalvas, kurios yra populiarios stogo dangų rinkoje, didelio kontrasto spalvos buvo populiari tema. Namų savininkai kuria daugiau istorijos su savo namais, kurdami namus, kurių išorėje yra daug kontrasto. Kita paplitusi 2021 m. spalvų tendencija – šaltos spalvos. Su kiekvienais metais namų savininkai vis labiau suvokia skirtingų pasirinkimų įtaką juos supančiai aplinkai. Tai pasitvirtina kalbant apie stogo medžiagas. Įprastos stogo dangos spalvos dažnai buvo tamsios, o šios spalvos pritraukia daug saulės šviesos. Vėsus stogas pagamintas iš UV atspindinčios medžiagos, kuri padeda sumažinti jūsų namų sugeriamą šilumą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *