Home > Technologijos > Kompiuterinės programos interjero dizaineriams

Kompiuterinės programos interjero dizaineriams

Interjero dizaino programos tai pagrindinis įrankis, kuriant projektus. Kokia programa interjero kūrimui yra tinkamiausia? Nesvarbu, ar vadovaujate 200 žmonių įmonei, ar tik pradedate dirbti kaip individualus verslininkas, geriausios interjero dizaino programinės įrangos naudojimas padės jums pasiekti sėkmės. Tinkama programa ar programa ne tik gali padėti pasiekti aukščiausio lygio rezultatus, bet ir supaprastinti kasdienes jūsų verslo operacijas. (Galų gale, visi žino, kad geriausi rezultatai pasiekiami, kai dizaineriai, klientai ir pardavėjai yra tame pačiame puslapyje, todėl visiškai natūralu, kad norisi tokio paties lygio organizavimo ir savo užkulisiniame darbe.) , rasti tinkamą interjero dizaino programą nėra viena programinė įranga, tinkanti visiems.

Taigi, kokios geriausios  kompiuterinės programos? Skaitykite toliau, kad sužinotumėte populiariausias interjero dizaino programas ir programinę įrangą, kuri turėtų būti kiekvieno dekoratoriaus radare. Nesvarbu, ar ieškote kompiuterinio projektavimo (CAD) įrankių, ar klientų valdymo programos, čia rasite kažką kiekvienam.

Projektavimo programinė įranga – Autodesk AutoCAD LT

AutoCAD LT yra viena populiariausių šiandienos interjero dizaino programų, kurią naudoja dekoratoriai, architektai, inžinieriai, statybos profesionalai ir kt. Ši patikima programinė įranga leidžia profesionalams kurti, braižyti ir dokumentuoti tikslius brėžinius naudojant 2D geometriją. Išsamus redagavimo ir anotacijų įrankių rinkinys bei intuityvi vartotojo sąsaja daro tai geriausiu dizainerio pasirinkimu. Integruota AutoCAD žiniatinklio programa su supaprastinta sąsaja ir nereikia diegti programinės įrangos, leidžia dirbti su eskizais internete beveik iš bet kurio kompiuterio. Naudodamiesi mobiliąja programėle, vartotojai gali peržiūrėti, redaguoti, komentuoti ir kurti piešinius bet kada, net neprisijungę, išmaniajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje. Be to, dėl bendrinimo ir sekimo nustatymų galite platinti projektą su likusia savo komanda arba pateikti atsiliepimų netyčia nepakeisdami esamo piešinio.

SketchUp Pro

Naudodami „SketchUp Pro“ modeliavimo rinkinį, dizaino profesionalai ras greitą ir paprastą 3D modeliavimą bet kam – nuo pasyvių pastatų iki šiuolaikinių baldų. Kurkite išsamius 2D mastelio brėžinius, tada pridėkite pasirinktinius stilius ir medžiagas, kurios parodys jūsų viziją ekrane. Ši projektavimo programinė įranga yra suderinama su virtualios realybės platformomis, tokiomis kaip „Microsoft HoloLens“, „HTC Vive“ ir „Oculus“, o tai reiškia, kad galite tiesiogine prasme padėti klientams įgyvendinti vykdomą projektą. Be klasikinės darbalaukio sąsajos, „SketchUp“ taip pat siūlo žiniatinklio įrankį ir neribotą saugyklą debesyje, todėl galite lengvai saugoti, bendradarbiauti ir dalytis darbais.

TurboCAD

Naujausios TurboCAD versijos siūlo profesionalią programinę įrangą patyrusiems 2D ir 3D CAD vartotojams. Architektūrinio dizaino rinkinys aprūpintas mechaniniais projektavimo ir modifikavimo įrankiais, leidžiančiais naudotojams daryti viską nuo prototipo su 3D spausdintuvais iki baldų dizaino kūrimo. TurboCAD, prieinamas tiek „Mac“, tiek „Windows“ operacinėms sistemoms, yra „galinga alternatyva“ AutoCAD LT, su fotorealistiniu paviršiaus modeliavimu ir apšvietimu, leidžiančiu kurti galingas prezentacijas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *