Home > Interjeras, baldai > Kurkime tobulą SPA kampelį namuose…

Kurkime tobulą SPA kampelį namuose…

Priklausomai nuo Jūsų namų erdvės dydžio – reikia nuspręsti, ar asmeninis kampelis, kur moteris arba vyras dažniausiai užsiima SPA – reikalingas. Jeigu tik yra laisvos vietos – tokiu atveju tokio tipo kampelio kūrimas yra bene geriausias dalykas, kurį galima pasirinkti, kadangi daugeliui žmonių tai tampa atsipalaidavimo vieta, kurioje galima pamiršti visus rūpesčius.

Svarbiausia – vieta priemonėms

Kiekvienas ir kiekviena gali pats nuspręsti – koks bus dizainas, tačiau svarbiausia, kad būtų reikalinga vieta, kur galima laikyti priemones. Štai į komplektą dažniausiai įeina profesionalus kondicionierius plaukams, taip pat, įvairūs šampūnai, kaukės, žinoma, kitos priemonės, kurios skirtos ne tik plaukų, tačiau ir veido odai.

Svarbiausia nuspręsti – kaip bus viskas laikoma. Geriausia, žinoma, įsigyti lentynas, spinteles, kur visi daiktai klasifikuojami. Tokiu atveju ne tik pavyks po ranka visada turėti tai, ko Jums reikia, tačiau taip pat ir palaikyti tvarką. O juk dažniausiai norisi, kad namų SPA – būtų harmoningas, tad sumesti daiktai – apkrauna.

Tinkamo apšvietimo pasirinkimas

Taip pat reikalingas ir tinkamas apšvietimas, kuris gali užtikrinti, kad aplinka bus ne tik skoninga, tačiau taip pat ir tam tikrų ritualų atlikimas – patogus. Žinoma, tokiu atveju geriausia komponuoti bent jau kelis skirtingus apšvietimus. Vienas, pavyzdžiui, kuris skirtas bendriniam apšvietimui, o kitas – tam tikrų zonų. Tokiu atveju aplinka bus ne tik skoninga, tačiau kaip ir minėjome – ritualų darymas bus kur kas patogesnis.

Sėdimos dalies rinkimasis

Taip pat reikia daugiau dėmesio skirti ir sėdimai daliai, kurie dažniausiai atlieka vieną svarbiausių poilsio darbų. Tai gali būti tik fotelis tokiu atveju, kai vietos nėra daug arba kušetė, kuri skirta net prigulimui, tad po odos šveitimo arba plaukų kaukių – tai labai geras pasirinkimas.

Žinoma, žiūrėkite, kad sėdima dalis nebūtų labai jautri. Ypač tokiu atveju, jeigu SPA metu bus aktyviai kontaktuojama su vandeniu. Paprasčiausiai nesinori, kad baldas greitai nustotų tarnauti, galiausiai, jis turi būti toks, kad nereiktų daug dėmesio skirti priežiūrai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *