Home > Terasos > Balkonas ar terasa?

Balkonas ar terasa?

Nors skirtumas tarp balkono ir terasos gali atrodyti akivaizdus, ​​verta pagalvoti. Kuo skiriasi terasa ir balkonas? O koks bus geresnis pasirinkimas perkant namą ar butą, o ką planuoti statant patiems? Norint atskirti terasą ir balkoną, verta susipažinti su abiejų konstrukcija. Tarp jų bus ir panašumų, ir skirtumų.

Taigi, kas yra terasa?

Dažniausiai tai asocijuojasi su namu su sodu, tačiau vis dažniau tokių konstrukcijų galima rasti daugiabučiuose namuose. Skirtumas tarp terasos ir balkono nedidelis. Be to, dažnai galite susidurti su apibrėžimu, kad terasa yra balkono forma, padaryta žemės lygyje. Dažnai tai tiesiog išorinis svetainės pratęsimas. Terasos privalumas yra tas, kad dažniausiai ji remiasi į žemę arba į žemę įkasti pamatus. Dėl to jis gali turėti didelį paviršių, kurį galima laisvai išdėstyti sodo baldais. Taip pat iš jo lygio galite laisvai pereiti į likusį sodą, kuris puikiai sujungia namą su žaliąja erdve.

Kas yra balkonas?

Balkonai noriai gaminami daugiausia daugiabučiuose namuose, tačiau jų galite sutikti ir kitose situacijose. Pagrindinis dalykas, kuris išskiria balkoną nuo terasos, yra lygis, kuriame jie buvo pagaminti. Pirmasis paprastai yra virš žemės lygio ir leidžia paimti gryną orą iš pirmo ar aukštesnio aukšto.

Balkonas terasa kaip sodo pakaitalas

Perkant butą dažniausiai tenka atsižvelgti į tai, kad neturėsite kiemo. Tačiau balkonas, net ir mažas, gali tam tikru mastu imituoti sodą. Net ir nedideliame balkone galite pastatyti kai kuriuos sodo baldus, pavyzdžiui, nedidelį stalą ir kėdes. Dėl to šiltesnėmis dienomis galite gerti kavą ar valgyti vakarienę lauke. Nereikia turėti didelio sodo, kad galėtumėte organizuoti tokio tipo pramogas.

Kuo skiriasi terasa ir balkonas?

Šių sprendimų skirtumai pirmiausia gali dominti žmones, kurie ieško savo vietos žemėje arba ją kuria. Tada gali būti momentas, kai susimąstome apie terasą ir balkoną. Skirtumas dažniausiai būna garantuoto ploto kiekyje – pirmasis gali suteikti kur kas daugiau. Terasa taip pat natūraliau jungiasi su sodu, dažnai tarnaujanti kaip vasaros svetainė. Paprastai ant jo yra tiek vietos, kad ją galima gausiai apstatyti ir net papildomai dekoruoti – be to, terasos baldų pasirinkimas didesnis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *