Home > Kiemas ir aplinka > Sodo takelių ir trinkelių liejimo formos

Sodo takelių ir trinkelių liejimo formos

kiemo trinkeles, plyteles, Enterprise Resource Planning

 

Norint paprastai ir originalia įrengti sodo takelį galima pasinaudoti trinkelių liejimo forma. Tai bus skaldyto akmens rašto imitacija, tačiau ji atrodys žymiai geriau už įprastas šaligatvio plyteles ar trinkeles.

 

Naudodami įvairias sodo tekelių ir trinkelių liejimo formas galima išsibetonuoti ne tik takelį, bet ir platesnį keliuką, įvažiavimą į kiemą, aikštelę ar terasą. Tai nėra sudėtinga, nes yra naudojamos įprastos statybinės medžiagos, tam nereikia jokių brangių įrankių ar technologijų. Todėl galima bet kuriam neįgudusiam žmogui išsibetonuoti.

 

Suplanuoti visus šiam darbui atlikti reikalingus išteklius ir priemones galima būtų pasitelkus ERP – Enterprise Resource Planning sistema, kuri padeda organizuoti ir integruoti eksploatacijos procesus ar informacijos srautus, kad būtų optimaliai panaudoti išteklius.

 

Ši sistema yra susijusi su išteklių planavimu, kuri gali būti integruojami į verslo valdymo sistemą, apimančią tokias funkcines sritis kaip logistiką, gamybą, finansus, apskaitą ir žmogiškuosius išteklius.

 

Pagrindinės šios sistemos funkcijos yra šios:

1) Lankstumas. ERP sistema turėtų būti lanksti, kad galėtų reaguoti į kintančius įmonės poreikius;

2) Atvirumas. Ši sistema turi atvirą sistemos architektūrą, kur skirtingi moduliai gali būti apjungti arba atskirti, nepaveikiant kitų modulių;

3) Išsamumas. Gebėjimas remti įvairias organizacines funkcijas, kurios būtų tinkamos įvairiems verslo projektams;

4) Ribų nebuvimas. Sistema neturėtų apsiriboti vien viena organizacija, o kurti ryšius su kitais verslo subjektais;

5) Geroji patirtis surinkta iš viso pasaulio įmonių, taikančių savo veikloje ERP sistemą.

 

Pagrindiniai ERP sistemos privalumai yra tie, kad gerokai pagerina reikalingos informacijos pateikimą laiku, kontroliuoja išlaidas, didina veiklos produktyvumą ir efektyvumą, padeda pasiekti konkurencinį pranašumą, sukuria vieningą klientų duomenų bazę, pagerina tarptautinių finansinių operacijų vykdymą, tobulina prieigą prie informacijos ir padeda ją valdyti.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *