Home > Būstas > Kodėl verta rinktis plieninę stogo dangą?

Kodėl verta rinktis plieninę stogo dangą?

Daugybė rinkoje siūlomų stogo dangų gali sukelti tikrą galvos skausmą. Tai, kad daugelis produktų turi labai panašius parametrus, nepalengvina sprendimo. Žinoma, pirmiausia verta rinktis kokybę, bet kaip ją įvertinti nebūnant profesionalu? Čia mes nurodysime keletą gairių, kuriomis vadovaujantis, galėsite išsirinkti puikią stogo skardą savo namui.

Į ką atsižvelgti, renkantis stogo dangą namo stogui?

Tinkamas statybinių medžiagų, iš kurių bus gaminamas stogas, pasirinkimas yra labai svarbus stogo statybos ar renovacijos procese. Sprendžiant dėl ​​plieninės stogo dangos pasirinkimo, reikėtų atkreipti dėmesį į keletą svarbių aspektų.

 

Vienas iš jų – plieno kokybė. Per plonas arba iš nekokybiško plieno pagamintas lakštas gali būti stogo dangos deformacijos ir pažeidimo šaltinis. Cinko sluoksnis ir dažų dangos storis taip pat turi reikšmės stogo dangos kokybei. Dažų danga, nepaisant svarbių estetinių vertybių, turi apsaugoti plieną nuo įbrėžimų, kurie gali atsirasti stogo dangą montuojant ar renovuojant stogą. Apsauginių dangų kokybė ir storis taip pat garantuoja ilgalaikį atsparumą jų natūraliai erozijai, kurią sukelia besikeičiančios oro sąlygos.

 

Renkantis dangą stogui, verta atsižvelgti į medžiagos gamintojo reputaciją ir patirtį. Tinkamas pasirinkimas yra aukščiausios kokybės plienas, gaunamas iš patikrinto šaltinio. Pasirinkę patikimą tiekėją, sumažiname nepageidaujamų problemų galimybę, o jiems net ir įvykus galime būti tikri, kad neliksime vieni sprendžiant problemą. Patikimi stogo dangų gamintojai savo produkcijai suteikia keliasdešimties ir daugiau metų garantiją. Plieninė stogo danga iš www.borga.lt gali būti patikimas ir ilgalaikis sprendimas jūsų namams.

 

Stogo skardos pasirinkimui įtakos turi ir stogo santvaros konstrukcija ir būklė, šlaito pasvirimo kampas, pastato pamatai. Lengvos medžiagos, tokios kaip plieninė stogo danga, ženkliai neapkrauna konstrukcijos, leidžia ją naudoti tikrai mažo nuolydžio šlaituose ir, garantuoja funkcionalumą ilgus metus. Su profiliuota plieno skarda jums nebereikia bijoti dažnų ir staigių oro temperatūros pokyčių ar drėgmės. Taip pat ne mažiau svarbus ir poveikio mūsų klimatui ir gamtai klausimas – kokybiškos plieninės stogo dangos yra draugiškesnės mūsų aplinkai ir visiškai perdirbamos. Plieninė stogo danga tinka tiek namų statybai, tiek senų pastatų renovacijai.

Ko dar reikėtų nepamiršti?

Skardos stogo dangų gamybai naudojamo plieno kokybė priklauso nuo daugelio veiksnių. Siekdamos išlaikyti aukščiausią gaminių kokybę, patikimos stogo dangų įmonės bendradarbiauja su pasaulyje žinomais plieno gamintojais, todėl nereikėtų pernelyg jaudintis dėl gamybinės žaliavos patikimumo. Svarbiausia, išsirinkti atsakingą ir profesionalią stogų dangų gamybos įmonę.

 

Plieno lakšto kokybė turi didelę įtaką stogo dangos estetikai ir, atitinkamai, ilgaamžiškumui. Tinkamų, patvarių stogo dangos išlinkimų ir formos išgavimą užtikrina tiek konstrukcinio plieno markės (pažymėtos S220GD, S250GD arba S280GD), tiek mažai anglies dioksido išskiriantis plienas, pažymėtas DX51D simboliu. Šiuo klausimu visi gamintojai privalo laikytis tų pačių kokybės standartų, apibrėžiančių šių plieno rūšių mechaninius ir cheminius parametrus. Tačiau apie visa tai jus tikrai informuos kompetentingi specialistai, todėl sukti galvos nevertėtų.

 

Ieškote kokybiško, ilgaamžio, estetiškai patvaraus ir nereiklaus sprendimo savo namo ar kito pastato stogui? Rinkitės plieninę stogo dangą – https://www.borga.lt/statybiniai-komponentai/profiliuota-stogo-danga/.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *