Home > Interjeras, baldai > Kaip surengti nepamirštamas namo įkurtuves?

Kaip surengti nepamirštamas namo įkurtuves?

įkurtuvės, šeima, juvelyrika

Kai jau namo pirkimo – pardavimo sutartis pasirašyta ir raktai nuo jų jūsų kišenėje, norisi tuo džiaugsmu pasidalinti su artimaisiais: giminaičiais, šeimos nariais, draugais. Galbūt net ne visi girdėję apie jūsų naują pirkinį, todėl oficiali namo įkurtuvių šventė puikus laikas su brangiausiais ir geros naujienos pristatymui.

 

Kaipgi surengti nepamirštamas namo įkurtuves?

 

Visų pirma, tai nėra būtina atlikti, vos tik išsikrausčius dėžes. Kraustymasis ilgas ir sudėtingas procesas, o kol daiktai naujuose namuose suranda savo vietas, dar užtrunka. Todėl ramiai įsikraustykite, apsipraskite naujoje vietoje, tuomet organizuokite įkurtuves.

 

Galbūt įkurtuves pasirinksite švęsti per kelis kartus. Atskirai su šeimos nariais , su draugais, galbūt dar vieną vakarėlį suorganizuosite savo naujiems kaimynams. Jei namo plotas nėra didelis, tai išspręs vietos trūkumo klausimą. Tačiau jei namas erdvus, galima galvoti ir apie visų artimiausių žmonių sukvietimą tuo pačiu metu.

 

Neapsikraukite savęs maisto ruoša. Nieks nesupyks, jei užkandžiais pasirūpins tokias paslaugas teikiančios kavinės. Jei vis tik norite maistu rūpintis patys ruoškite stalą su užkandžiais: sumuštinukai, vėrinukai, vaisiai, daržovių lazdelės su įvairiais padažais. Jei lauke jau oras šitas vieną vaišių stalą darykite namo viduje – svetainėje, kitą lauke. Taip svečiai pasiskirstys ir nesijaus vietos trūkimas. Jei norėsite šeimos narius pamaitinti sočiau – renkite kepsnių kepimo vakarą lauko kepsninėje.

 

Susirinkę šeimos nariai bei draugai norės apžiūrėti jūsų naujus namus, todėl suorganizuokite jiems ekskursiją po juos. Nesirūpinkite, jei dar likę neišpakuotų dėžių, jas galima originaliai pridengti arba tiesiog sudėti į vieną kambarėlį, kurio niekam nerodysite.

 

Nepamirškite pasirūpinti gražiais lapeliais ar knyga, į kurią paprašytumėte savo šeimos, draugų ir kaimynų parašyti palinkėjimus įkurtuvių proga.

 

Įkurtuvės jūsų šventė, kurią norisi dalintis su šeima. Todėl neapsikraukite sudėtingų patiekalų ruošimu, precizišku namų tvarkymu, tiesiog švęskite.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *