Home > Interjeras, baldai > Patogūs ir saugūs darželio baldai

Patogūs ir saugūs darželio baldai

Darželio įranga – reikalinga kiekvienam darželiui, ekologiškos medienos, patogūs, tvirti ir saugūs baldai: reguliuojamo aukščio stalai, kėdutės iš plastiko, lentynos su dėžėmis žaislams, spintelių ir lentynų komplektai, lovelės- visa tai padės sukurti tvarką darželio grupėje ar vaiko kambaryje. Tai pagrindiniai baldai darželyje, bet neapseisite be žaidimų stalų, baldelių siužetiniams žaidimams, minkštasuolių vaikų poilsio ir žaidimų kampeliams.

Sėdmaišiai vaikams

Sėdmaiščiai vaikams gali būti siuvami iš standraus ir tvirto audinio, apvalkalas nusiima ir gali būti valomas, skalbiamas ar pakeistas nauju. Sportui, žaidimams taikomos įvairios minkštos kaladės, diskai ir kamuoliai baseinams.

Molbertai vaikams

Vaikai naudodami molbertus gali piešti, tapyti kaip tikri dailininkai. Jei lenta bus plieno lakšto, tai tokį molbertą galima naudoti kaip magnetinę lentą ir piešti ant jos nuvalomais žymekliais. Molbertai gali būti: vienviečiai, dviviečiai ir net aštuonių vietų.
Žaidimų aikštelių įranga
Žaidimo aikštelių įrangą sudaro: supynės, smėlio dėžės, bokšteliai nučiuožti, sporto kompleksai treniruotis, besisukančios karusėlės, kliūčių ruožai yra mėgstami vyresnių vaikų.

Mokykliniai baldai

Baldai gaminami iš ekologiškai švarių medžiagų, mokykliniai stalai ir kėdutės reguliuojamo ir nereguliuojamo aukščio. Metalinė dalis ir stalvirščiai gali būti įvairių spalvų, stalvirščiai atsparūs drėgmei, acetonui,benzinui ir kitų cheminių medžiagų poveikiui. Mokyklinių ilgaamžiškų, modernių, praktiškų, patogių baldų asortimentą sudaro: mokykliniai komplektai, stalai, kėdės, valgyklos baldai, bibliotekos baldai, įvairios spintos, spintelės, lentynos ir kt.

Mokomųjų klasių įranga

Mokykloms gaminama aukščiausios klasės mokomųjų klasių įranga: chemijos, fizikos, tehnologijų ir gamtos klasių kabinetams. Gaminami demonstraciniai stalai ar traukos spintos tam, kad mokytojai turėtų galimybę parodyti eksperimentus jiems patogiausiu būdu. Produktai yra gaminami iš aukštos kokybės medžiagų, užtikrinančių jų ilgalaikį naudojimą mokymo įstaigose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *