Home > Interjeras, baldai > Kaip paįvairinti savo seksualinį gyvenimą miegamajame?

Kaip paįvairinti savo seksualinį gyvenimą miegamajame?

Kai kurie žmonės sakys, kad bet koks seksas yra geras seksas, bet jei jau kurį laiką palaikote santykius, žinote, kad kartas nuo karto svarbu viską paįvairinti ir išbandyti naujus dalykus. Santykiuose seksas nėra viskas, tačiau, kad seksas būtų įdomus ir malonus jums ir jūsų partneriui, reikia įdėti darbo ir nedaryti to paties kasdien iš dienos. Nesvarbu, ar viskas jūsų miegamajame eina į gerą, ar į puikų kelią, yra keletas paprastų gudrybių, kurias galite panaudoti, kad viskas pakiltų į kitą lygį.

Kodėl gali reikėti paįvairinti seksualinį gyvenimą?

Nėra nieko blogo turėti „įprastą“ seksualinį gyvenimą, todėl svarbu pradėti šią diskusiją nuo to pagrindo. Jei abu partneriai kiekvieną kartą mėgaujasi tuo pačiu dalyku ar dalykais, galbūt jūsų intymiems santykiams nereikia papildomo prieskonio. Tačiau kartais dėl kelių priežasčių mūsų seksualines partnerystes gali prireikti šiek tiek pavasarinio valymo ar pagražinimo. Kaip pavyzdys sekso baldai, tai vienas iš kasdieninių pasikeitimų jūsų rutinoje. Dažna priežastis bandyti naujus dalykus yra ta, kad susijaudinimas (ir dažnumas) dėl status quo mažėja. Jei mylitės rečiau ar ne taip maloniai, normalu galvoti, ar viskas galėtų būti geriau. Tačiau skaičiai rodo, kad „normalus“ seksualinis gyvenimas nėra toks puikus, kaip mes manome. Vienas tyrimas parodė, kad 15,2 procentai vyrų nuo 18 iki 89 metų patys pranešė, kad per pastaruosius metus neturėjo lytinių santykių, o daugiau nei aštuoni procentai tame pačiame tyrime dalyvavusių vyrų neturėjo lytinių santykių penkerius ar daugiau metų.

Kodėl krenta sekso dažnis ir kokybė?

Retesnis ir mažiau jaudinantis seksas yra sudėtinga tema, kurią reikia įvertinti kiekybiškai, tačiau yra keletas bendrų tendencijų tarp žmonių, kurie pranešė, kad nesimėgauja intymumu su partneriu. Vyrai kaip pagrindines problemas buvo linkę pateikti blogą bendravimą, jausmų nebuvimą, abejones savimi ir klaidingą meilės ir sekso sumaišymą. Įprasta manyti, kad sekso trūkumas reiškia, kad jūsų partneris jūsų nemyli, arba kad gero sekso trūkumas yra jūsų ar jūsų įgūdžių nuosprendis. Moterims blogas seksas buvo susijęs su nerimu, nenormalumo ar netinkamumo jausmu ir pareigos jausmu. Jeigu jums trūksta idėjų, paskaitykite http://www.manoerotika.lt/.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *