Home > Šildymas, vėdinimas > Rekuperatoriaus montavimas Vilniuje ir kituose miestuose

Rekuperatoriaus montavimas Vilniuje ir kituose miestuose

Kiek kainuoja rekuperatoriaus montavimas? Kaip atliekami montavimo darbai? Kaip užsisakyti tokią paslaugą? Ar teikiamos nuolaidos? Rinkoje galite rasti daug kompanijų, kurios teikia rekuperatoraus montavimo paslaugas, tačiau tik nedaugelis įmonių turi ilgametę darbo patirtį. Ar tai svarbu? Pirmiausia pati vėdinimo sistema kainuoja tikrai nemažai, todėl labai svarbu, kad ji būtų tinkamai sumontuota. Kuo daugiau patirties turi specialistai, tuo profesionaliau bus atlikti montavimo darbai. Bendrai kalbant montavimo paslaugos įkainiai yra nuo kelių šimtų eurų. Viskas priklauso kokio dydžio ir galingumo vėdinimo sistemą reikės sumontuoti. Nepamirškite, kad daugelis įmonių skelbia akcijas kurių metu montavimo paslauga nieko nekainuoja, tai puikus būdas sutaupyti. Visos montavimo paslaugos atliekamos gana paprastai. Rekuperatoriaus montavimas pirmiausia prasideda nuo paruošiamųjų darbų. Specialistai įvertina, kurioje namo vietoje turi būti sumontuota vėdinimo sistema. Atlikus paruošiamuosius darbus vyksta sistemos montavimo darbai. Specialistai sumontuoja visą vėdinimo sistemą ir sekančiu etapu vyksta sistemos balansavimo darbai. Jiems pasibaigus, klientams apmokomas, kaip reikia reguliuoti vėdinimo sistemą.

Kaip užsisakyti rekuperatoriaus montavimo paslaugą?

Užsisakyti tokias paslaugas galite labai paprastai. Jums tereikia paskambinti į kompaniją, kuri parduoda rekuperatorius ir paklausti ar jie gali atlikti montavimo darbus. Tačiau esminis faktorius, kad geriausia pirkti vėdinimo sistemą kartu su montavimo darbais. Geriausia, kada visus montavimo darbus atlieka vienos kompanijos darbuotojai. Taip jūs gaunate ilgalaikę darbų atlikimo garantiją, bei sutaupote nemažai pinigų.

Kaip užsisakyti vėdinimo sistemą?

Kaip jau ne kartą esame minėję užsisakyti vėdinimo sistemą galite nuvykus pas specialistus į pardavimo saloną ar padarius užsakymą internetu. Lietuvoje daugelis rekuperatoriais prekiaujančių kompanijų turi elektronines parduotuves, kuriuose galite lengvai nusipirkti jums patinkanti rekuperatorių. Aišku, prieš perkant tokį įrenginį geriausia konsultuotis su specialistais. Susisiekite su įmonės atstovu ir gaukite nemokamą konsultaciją. Jos metu sužinosite kokio galingumo vėdinimo sistema reikalinga jūsų namui, kiek tai kainuos ir per kiek laiko bus atlikti visi montavimo darbai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *