Home > Technologijos > Kaip apsisaugoti nuo kenkėjiškų programų logistikoje?

Kaip apsisaugoti nuo kenkėjiškų programų logistikoje?

Kiekvienoje įmonėje saugomi ir naudojami pakankamai dideli kiekiai duomenų. Juk be įvairaus pobūdžio informacijos nevyktų sklandus darbas ir įmonės veikla. Ypač dideli duomenų kiekiai naudojami logistikos srityje. Įmonės, užsiimančios krovinių gabenimu kompiuteriuose saugo ir apdoroja daugybę grafikų, maršrutų bei įvairių kitų su logistika susijusių duomenų. Šis informacijos saugumas yra labai svarbus. Sunaikinti ar nutekinti svarbūs duomenys gali padaryti labai daug žalos visai įmonės veiklai. Dažniausiai tai atsitinka, kai į neapsaugotus kompiuterius nelegaliai įdiegiami virusai arba kenkėjiškos programos. Kaip nuo to apsisaugoti ir užtikrinti maksimalų duomenų saugumą? Štai patikimi ir efektyvūs būdai!

● Apsaugos programos
Programos, aptinkančios ir blokuojančios virusus, šnipinėjimo ir kitas kenkėjiškas programas – tai vienas patikimiausių būdų apsisaugoti nuo jų sukeliamos žalos. Rinkoje gausu įvairių apsaugos programų, pradedant paprastomis nemokamomis versijomis, apsaugančiomis tik nuo virusų ir baigiant profesionaliais apsaugos paketais, nustatančiais net aukštos kvalifikacijos programišių sukurtas ir paleistas Trojos arklių kenkėjiškas programas.

● Atnaujinimai
Reguliarūs ne tik antivirusinės programos, bet ir operacinės sistemos ir programinės įrangos atnaujinimai užtikrina nepriekaištingą kompiuterio darbą, o tuomet paveikti kompiuterį virusui tampa daug sudėtingiau. Nesklandus kompiuterio veikimas su trikdžiais sudaro puikias galimybes patekti virusui į kompiuterį lengviau ir greičiau.

● Naršyklės atnaujinimai
Norint maksimaliai apsaugoti kompiuterį nuo kenkėjiškų programų, būtina reguliariai atnaujinti ne tik operacinę sistemą, bet ir naudojamą naršyklę. Be to, atsakingai rinkitės naudojamus įskiepius ir puslapius, iš kurių juos įdiegiate. Būtent įskiepiai yra vienas dažniausių patekimo į kompiuterį būdų, kuriuos naudoja kenkėjiškų programų programišiai.

● Slaptažodžiai
Periodiškai atnaujinkite naudojamus kompiuteryje slaptažodžius bei atkreipkite dėmesį į jų sudėtingumą. Nenaudokite to pačio slaptažodžio prisijungiant prie skirtingų puslapių, o esant galimybei naudokite dviejų veiksmų prisijungimo būdą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *