Home > Kiemas ir aplinka > Idėjos žalesniems namams

Idėjos žalesniems namams

Ar pagalvojote, kad terasos apželdinimas ar balkono apželdinimas ar tiesiog apželdintas stogas suteikti gyvasties jausmo namui? Jūsų namas bus žalesnis. Mes visi vis labiau suvokiame būtinybę būti tausojančiais aplinką, ir šiais laikais daugelis iš mūsų atlieka pagrindinius dalykus, pavyzdžiui, perdirba šiukšles, per daug apie tai negalvodami. Tačiau, žvelgiant į platesnį vaizdą, yra daugybė skirtingų būdų – vieni dideli, kiti maži – kurie tikrai labai padės mums visiems išmanyti savo namų aplinką ir paskatins tvaresnį gyvenimo būdą. Štai keletas būdų, kaip galite padaryti savo namus ekologiškesnius. Namu aplinkos idėjos kurios taip pats skatina žalesnių namų įrengimus:

Apsvarstykite galimybę įrengti išmanųjį skaitiklį. Tai tikrai lengva, ypač šaltesniais metų mėnesiais, palikti šildymą įjungtą ilgiau nei iš tikrųjų reikia. Mūsų katilai ir namų šildymo sistemos yra vienas didžiausių energijos vartojimo būdų kaip namų savininkai ar nuomininkai. Vienas iš geriausių būdų, kaip tai išspręsti, yra išmanusis skaitiklis įdiegti savo namuose. Šiuos išradingus įrenginius galima užprogramuoti taip, kad jie įsijungtų tik tam tikru paros metu, todėl juos būtų galima naudoti namams apšildyti prieš grįžtant iš darbo arba įjungti šiek tiek prieš atsikėlus ryte žiemos metu. Jie yra tikra palaima visiems, kurie nerimauja dėl savo anglies pėdsako, bet ir tiems, kurie nerimauja dėl didėjančių sąskaitų už energiją ir norėtų jas sumažinti. Tai gali būti tikras būdas atverti akis ir geras būdas stebėti elektros suvartojimą apskritai.

Investuokite į energiją taupančias lemputes

Nors energiją taupančios lemputės egzistuoja jau daug metų, tik per pastaruosius kelerius metus plačioji visuomenė iš tikrųjų pradėjo daugiau sužinoti apie jų efektyvumą ir apie tai, kaip sutaupyti pinigų namuose. Anksčiau būdavo skundų, kad jie tiesiog neišmeta pakankamai šviesos arba ilgai užtrunka tinkamai apšviesti kambarį. Jų technologijos nuolat tobulėja ir dabar labiau nei bet kada yra tinkamas laikas keistis. Jie ne tik sunaudoja mažiau elektros energijos, bet ir jų nereikia keisti taip dažnai, kaip įprastų, senamadiškų lempučių. Saulės baterijų montavimas jūsų namuose. Bet kuriame namuose, norinčiame tikrai tapti ekologiškais, saulės baterijos yra esminė savybė. Tai ilgalaikė investicija ir, nors bus pradinis pinigų išdėstymas, ilgainiui galite sutaupyti daugiau pinigų, nei išleidžiate.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *