Home > Kiemas ir aplinka > Kaip tinkamai prižiūrėti kiemo žolę?

Kaip tinkamai prižiūrėti kiemo žolę?

Estetiškai nupjauta ir tanki veja dažnai savo išvaizda gali pranokti net gražiausią gėlyną. Tačiau norint pasiekti norimą efektą reikia daug valandų darbo, taip pat elementarių žinių. Be pjovimo reguliarumo, taip pat efektyviausių metodų išmanymo, verta atkreipti dėmesį į naudojamo įrankio efektyvumą. Kaip vejos pjovimas veikia jos išvaizdą ir ką apie tai reikėtų žinoti?

Kaip tinkamai pjauti žolę?

Yra keletas būdų, kaip tinkamai pjauti veją. Tačiau geriausia žolės pjovimą patikėti šios srities specialistams miskobrolis.lt. Šis darbas reikalauja ne tik fizinių jėgų, laiko, žinių, bet ir tam pritaikytos įrangos.

Na, bet jei norėtumėte pabandyti atlikti tai patys, reikėtų vejos pjovimą pradėti pjauti nuo jos krašto. Tada judėkite tiesiomis linijomis į vejos centrą. Nepamirškite pjauti žolės viena kryptimi. Nereikia skubėti, nes laikas čia neturi reikšmės. Kuo lėčiau pjausite, tuo arčiau vejapjovė pjaus žolę. Galite prižiūrėti veją vieną ar du kartus per savaitę, priklausomai nuo jūsų pageidavimų. Tačiau nepjaukite velėnos sausros metu arba kai žolė dar drėgna, nes šlapia veja gali užkimšti vejapjovės peilius. Verta žinoti, kad 8 cm aukščio žolė turi labiau išsivysčiusią šaknų sistemą, kurios dėka ji atrodo sveikesnė, o iš jos sunkiau išauga piktžolės.

Įrankiai ir įranga vejos priežiūrai – su kuo pjauti žolę?

Vejos pjovimo įrankio pasirinkimas tikrai priklauso nuo jūsų. Žinoma, turite atsižvelgti į paviršiaus plotą, maitinimo šaltinį arba tai, kaip dažnai pjaunate veją. Rinkoje yra įvairių žoliapjovių – nuo ​​mažų rankiniu arba elektra varomų mašinų iki didesnių sodo traktorių. Jie skiriasi efektyvumu ir valdymu.

Prie išpuoselėtos vejos galite praleisti daug laiko, tačiau tinkamai nepasirūpinus įrankiais ir įranga, anksčiau ar vėliau žolė nustos gražiai atrodyti. Todėl verta jais rūpintis, o tai sudaro papildomas išlaidas. Todėl profesionalios komandos siūlomos paslaugos dažnu atveju vertos dėmesio.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *