Home > Interjeras, baldai > Savarankiškas perkraustymas

Savarankiškas perkraustymas

perkraustymas, su pristatymu i vieta

 

Planuojantiems artimiausiu metu kraustytis į naują vietą, rekomenduojame tam pasiruošti, pavyzdžiui tinkamai paruošti įvairius daiktus pakavimui; atidėti gabaritinius daiktus ir apžiūrėti ar galima juos apsaugoti, kad transportuojant jie nebūtų apgadinti; išardyti baldus; suorganizuoti sunkių daiktų nešiojimui ir pakrovimui reikalingą darbo jėgą; surasti tinkamą transportą, kad juo būtų galima saugiai pervežti savo turimą turtą į naują vietą.

 

Itin patogu tokiu atveju pasinaudoti krovininio transporto nuomos paslauga, kur galima užsakyti mašiną su pristatymu į vietą. Taigi organizuojantis savarankišką perkraustymą, reikėtų tam tinkamai pasiruošti:

1) Įsigyti reikalingų pakavimo medžiagų (žirklių, lipnios juostos, pakavimo popieriaus, markerių, šiukšlių maišų ir pan.) ir tinkamų pakuočių (įvairaus dydžio kartono dėžių).

2) Jei bus pervežami baldai, pasistenkite juos bent dalinai išardyti, kad kompaktiškai galėtumėte juos pakrauti į mašiną. Šiuolaikiški korpusiniai baldai gana paprastai yra išrenkami, todėl turėtų būti nesudėtinga juos išardyti ir vėliau surinkti.

3) Svarbu daiktus, kurie yra supakuoti dėžėse tinkamai sužymėti ar suženklinti, nes tai padės efektyviai organizuoti mašinos krovos darbus ir atidžiai elgtis su technikos prietaisais ar smūgiams neatspariais daiktais. Geras organizuotumas padės lengviau surasti reikalingą daiktą ir išvengti chaoso.

4) Taip pat reiktų gerai organizuoti ir pakankamai skirti laiko perkraustymui, nes dažniausiai iškyla nenumatytų trukdžių ir pats persikraustymo procesas gali trukti ilgiau nei buvo suplanuota.

5) Organizuokite pakankami žmonių, kurie pagelbėtų nešioti ir krauti sunkesnius daiktus. Tinkama organizacija padės greičiau persikraustyti ir nepatirti nuostolių bei sutaupyti papildomo laiko įkurtuvių organizavimui.

 

Krovininio transporto nuoma – tikrai geras sprendimas, norint savarankiškai persikraustyti iš vienos vietos į kitą. Taip sutaupysite laiko, nervų ir išvengsite nereikalingų išlaidų.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *