Home > Statybinių medžiagų gabenimas > Ekspedijavimo paslaugų specifika statybose

Ekspedijavimo paslaugų specifika statybose

Su ekspedijavimo paslaugų poreikiu susiduria kone visos įmonės. Nesvarbu, ar tai pagamintos produkcijos tiekimas pirkėjams, ar žaliavų paskirstymas po objektus, visuomet reikalingas patikimas pervežimas. Priklausomai nuo įmonės veiklos, kai kuriems sektoriams reikia specifinių ekspedijavimo paslaugų. Šiandien aptarkime kokiais specialiais poreikiais pasižymi ekspedijavimas statybos srityje.

Specialus transportas

Statybos sektoriui kartais būdingi didelių gabaritų kroviniai, tokie kaip betoninės plokštės, statybose naudojami karkasai ir pan. Jiems gabenti reikalingas tam tinkamas transportas. Todėl dažniausiai statybos įmonės kreipiasi į ekspedijavimo paslaugas teikiančias bendroves, kurios gali pasiūlyti krovinių gabenimą šiai specifikai tinkamomis
transporto priemonėmis. Ekspedijavimo įmonę, kuri teikia krovinių gabenimo paslaugas statybos sektoriui rasite čia : https://ingstad.lt/logistikos-paslaugos/ekspedijavimo-paslaugos/.

Individualus maršrutas

Dažnai statyboms įmonėms reikalingas krovinio gabenimas individualiu maršrutu, t. y. tiesiai į pristatymo tašką. Važiavimas persivežti krovinio kad ir į netoli esantį miestą ne tik sukels nepatogumų, bet ir eikvos laiką. Tad renkantis ekspedijavimo įmonę, pasidomėkite, ar yra galimybė planuoti individualius maršrutus.

Gabenimas jūra

Negabaritiniams kroviniams, kurių statybos sektoriuje būna itin dažnai, priimtiniausias yra gabenimas jūra. Žinoma, jei statybos įmonei reikalingas gabenimas į šalį, į kurią yra galimybė gabenimui jūra. Jūriniais konteineriais vienu gabenimu galima transportuoti iki 21 toną sveriantį krovinį.

Specifinių medžiagų gabenimas

Kartais statybos sektoriuje būna poreikis gabenti birius krovinius. Šiai grupei priskiriamas smėlis, žvyras, takas, polipropilenas, polimerai ir kt. Transportuojant šias medžiagas turi būti laikomasi tam tikrų taisyklių, pavyzdžiui, krovinys turi būti apdengtas, kad nebyrėtų ir būtų apsaugotas nuo aplinkos poveikio.
Tai pagrindiniai specifiniai rodikliai, su kuriais susiduria statybos įmonės. Į juos verta atsižvelgti šioms įmonėms renkantis ekspedijavimo paslaugas teikiančias bendroves.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *