Home > Produktai > Pramoninių durų gamyba

Pramoninių durų gamyba

Pramoninių durų gamyba

Nesunku pastebėti, kad pramonėje ir kai kuriuose specializuotos paskirties pastatuose yra statomos ypatingos durys, kurios gerokai skiriasi nuo tų, kurias esame pratę matyti namuose, butuose ar net biuruose. Pramoninėms durims yra keliami visiškai kitokie reikalavimai nei statomoms gyvenamose patalpose. Čia bendras vaizdas ir dizaino sprendimai nėra tokie svarbūs ir gerokai daugiau dėmesio yra skiriama saugumui, tvirtumui ir funkcionalumui. Esminius skirtumus, kuriais pasižymi tokie gaminai galima pamatyti čia: https://www.idomus.lt/lt/produktu-grupe/durys.

Pramonėje naudojamos durys dažniausiai yra gaminamos iš metalo. Yra skiriami du pagrindinai tipai tai techninės ir priešgaisrinės durys. Pirmas variantas yra universalesnis ir gali būti naudojamas daugybėje vietų, tokių kaip sandėliai, gamyboje ir netgi medicininės įstaigos. Priešgaisrinės durys yra būtinos vietose, kuriose yra degių ir pavojingų medžiagų. Jos yra gaminamos iš ugniai atsparių medžiagų, pasižymi tvirtumu, nesideformuoja ir atlaiko karštį. Tokios durys skirstomos pagal tai kiek laiko gali atlaikyti ugnį.

Techninės durys, naudojamos tiek pastato viduje, tiek ir išorėje, pagal poreikį gali būti komplektuojamos su įvairiais priedais. Tarp jų yra:

– ventiliacinės grotelės, kurios reikalingos užtikrinti oro srautų judėjimui iš ir į patalpas. Jos dažniausiai yra naudojamos vidinės paskirties duryse.

– Nerūdijančio plieno rankenos – itin svarbus aksesuaras vietose, kur svarbi švara, tokios kaip maisto gamyba, saugojimas arba įvairios laboratorijos.

– Antipanikinės rankenos. Gan dažnas atributas durų, kurios yra evakuacijos plane ir pro kurias galimai turėtų vykti žmonių srautų judėjimas pavojaus atveju.
Tokių rankenų nereiki lenkti tad durys gerokai greičiau atsidaro ir neleidžia susidaryti kamščiams.

– Durų pritraukėjai – svarbūs ten, kur svarbu, kad durys nebūtų paliekamos atviros. Tai dažnas laiko durų atributas, tačiau neretai naudojamas ir viduje.

– Stačiakampiai arba ovalūs langai. Naudojami duryse, kuriose svarbu užtikrinti matomumą su greta esančiomis patalpomis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *