Home > Interjeras, baldai > Kodėl verta rinktis parketlentes?

Kodėl verta rinktis parketlentes?

parketlentes

Parketlentės – viena iš populiariausių parketo rūšių, turinčios paklausą, pasižymi natūraliomis, ekologiškomis savybėmis, nesudėtinga jas pakloti. Parketas tinkamai prižiūrimas, užtikrina puikią šilumos izoliaciją ir gali tarnauti 20 metų ir ilgiau. Parketlentės gaminamos iš dviejų arba trijų medienos sluoksnių, kurie yra suklijuojami tarpusavyje. Populiariausias išlieka ąžuolinis parketas, nes yra kietas, tvirtas, stabilus. Uosio parketlentės pasižymi tokiomis savybėmis kaip ir ąžuolinės, skiriasi tik atspalviais, jos yra šviesesnės, o metams bėgannt ąžuolo ir uosio mediena įgauna šiltą auksinį atspalvį.

Šviesi medinių grindų spalvų kolekcija- tai puiki grindų alternatyva klasikiniam ąžuolo atspalviui. Šviesios parketlentės suteiks erdvės jaukumo bei subtilumo jūsų namams.

Klasikinė rudų atspalvių parketlenčių gama visada jūsų namams suteiks šilumos, prabangos ir solidžios klasikos akcentą. Šių ypatingai šiltų atspalvių parketlentės tinka įvairaus stiliaus interjerams.

Tamsi grindų kolekcija- ieškantiems netradicinių sprendimų kuriamam interjerui. Šios kolekcijos grindys- tai idealus sprendimas pabrėžti šviesius baldus bei jaukias interjeroo detales.

Laminato ir parketo priežiūra

Laminato ir parketo priežiūra panaši. Laminato populiarumą nulemia nedidelė kaina ir nesudėtingas įrengimas. Norint, kad šių grindų danga jums ilgai tarnautų, reikia žinoti, kad: jas geriausia siurbti dulkių siurbliu, laminato ir parketo negalima valyti labai šlapia šluoste, o tiktai vos drėgna, saugoti šias grindų dangas nuo skysčio išliejimo. Siekiant, kad grindų danga patalpose dėvėtusi vienodai, prie itin užteršiamų vietų rekomenduojama patiesti kilimėlius, sugeriančius didžiąją dalį purvo, saugoti nuo smėlio, akmenukų, nes jie gali subraižyti grindų dangą, prie baldų kojelių priklijuoti specialius veltinio lipdukus- stumdant baldus parketas nebus pažeistas. Susidėvėjusi parketą tereikia peršlifuoti iš naujo ir nulakuoti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *