Home > Būstas > Ką reikėtų žinoti renkantis šilumos siurblį namams?

Ką reikėtų žinoti renkantis šilumos siurblį namams?

Ką reikėtų žinoti renkantis šilumos siurblį namams?

Ar šiuo metu renkatės šilumos siurblį savo namams? Jūs turite teisę jaustis šiek tiek pasimetę šioje srityje, nes šilumos siurblių pasirinkimas rinkoje itin didžiulis.

Kurį pasirinkti? Kuris iš jų jums tiks geriausiai? Tokio tipo klausimų daug, todėl paruošėme keletą patarimų, kaip lengviau ir greičiau priimti šį esminį sprendimą: išsirinkti šilumos siurblį savo namams!

Šilumos siurbliai, priklausomai nuo šilumos šaltinio tipo, skirstomi į:

  • Šilumos siurbliai gruntas-vanduo
  • šilumos siurbliai vanduo-vanduo;
  • šilumos siurbliai oras-oras;
  • šilumos siurbliai oras-vanduo.

Kurį tipą pasirinkti? Šiuo atveju daug kas priklauso nuo jūsų įrenginio įsigijimo biudžeto. Tačiau tai, žinoma, nėra vienintelis kriterijus. Be to, būtinai atsižvelkite į sklypo dydį ir tipą.

Prietaiso galia

Šilumos siurblio galios pasirinkimas yra vienas iš pagrindinių aspektų, kurį reikėtų išanalizuoti! Galia turi būti ne per maža, nei per didelė. Renkantis šilumos siurblio galią, reikėtų atsižvelgti į keletą aspektų. Jie apima:

  • lauko temperatūra,
  • temperatūra šildymo sistemoje,
  • šilumos šaltinių skaičius,
  • šilumos siurblio tipas.
  • Šilumos siurblio efektyvumo koeficientas

Įrenginio triukšmo emisija

Paprastai monoblokiniai šilumos siurbliai yra tylesni, tačiau neįmanoma tiksliai pasakyti, kurie įrenginiai šiuo atžvilgiu bus mažiausiai veiksmingi. Šio parametro reikšmę įtakoja atstumas nuo šaltinio. Tai reiškia, kad šilumos siurblio įrengimo vieta ir matavimai yra labai svarbūs

Pastato apšiltinimo būdas

Jūs norite iš tikrųjų sumažinti savo namų šildymo ir karšto vandens šildymo išlaidas. Pasirūpinkite tinkama šilumos izoliacija. Kuo mažiau šilumos nuostolių namuose, tuo geriau, tuo šilumos siurblys bus efektyvesnis ir – taigi – sutaupysite daugiau pinigų. Kitas aspektas – įsitikinę, kad būstas tinkamai apšiltintas, galėsite pirkti mažesnės galios šilumos siurblys ir dėl to už mažesnę kainą. vis dar abejojate, atminkite, kad visada galite pasitelkti profesionalus

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *