Home > Produktai > Pūkinės antklodės – šiluma ir komfortas kiekvienam sezonui

Pūkinės antklodės – šiluma ir komfortas kiekvienam sezonui

Pūkinės antklodės - šiluma ir komfortas kiekvienam sezonui

Miego kokybė turi įtakos ne tik mūsų sveikatai, bet ir gerovei. Kartu svarbu prisiminti, kad svarbu ne tik rasti gerą čiužinį. Taip pat svarbu pasirinkti tinkamą antklodę. Asortimentas tikrai platus. Šiame straipsnyje aptarsime, kaip pūkinė antklodė užtikrins jums komfortą ir apžvelgsime, ar yra modelis, tinkantis ir vasarai, ir žiemai.

Kokybė svarbi – į ką atkreipti dėmesį renkantis pūkines antklodes?

Nė vienas iš mūsų nemėgsta leisti pinigų prastos kokybės gaminiams. Ne kitaip yra ir su pūkinėmis antklodėmis. Svarbu nepamiršti, kad šilumos izoliacijos mastas yra svarbus veiksnys. Taip pat turėtumėte atkreipti dėmesį į pūkų rūšį. Nors laikai keičiasi, vis dėlto geriausiomis savybėmis pasižymi ir patogų miegą užtikrina natūralūs pūkai. Joks sintetinis pluoštas negali prilygti jo techniniams parametrams.

Pūkų atsparumas, be abejo, yra svarbus, tačiau taip pat svarbus ir svoris. Pūkinę antklodę galima rinktis pagal pūkų rūšį. Kartu verta žinoti, kad žąsies pūkai pasižymi tikrai puikiomis termoizoliacinėmis savybėmis ir puikiai tiks tiek žiemą, tiek vasarą. Jie prisitaiko prie kūno temperatūros. Taigi nereikia baimintis perkaitimo, nes tokia antklodė taip pat pašalins šilumos perteklių.

Vasarinės antklodės – koks pasirinkimas bus geriausias?

Nuo užpildo kokybės priklauso ne tik antklodės kaina, bet ir jūsų miego komfortas ir patogumas. Pūkinės antklodės 160×200, kurių natūralus užpildas atsparus deformacijai, neabejotinai yra kokybiškesnės. Taip pat svarbu žinoti, kad pūkinė antklodė gali optimaliai sugerti drėgmę. Dėl to, kad tai natūralus produktas, jis neteršia aplinkos. Taip pat galima sakyti, kad tai labai ekonomiškas sprendimas. Juk gera pūkinė antklodė tarnaus labai ilgai.

Koks turėtų būti pūkinės antklodės svoris?

Daugeliui žmonių įdomu, kiek turėtų sverti gera pūkinė antklodė. Manoma, kad gera pūkinė antklodė turėtų sverti nuo 1,5 kg iki 2,5 kg. Tačiau tai taikoma žieminėms antklodėms. Kiek turėtų sverti vasarinė pūkinė antklodė? Šiuo atveju antklodės svoris turėtų svyruoti nuo 0,8 kg iki 1,5 kg. Tačiau atkreipkite dėmesį į antklodės užpildo tipą. Modeliai su pūkų mišiniu paprastai sveria mažiau. Žąsies užpildo svoris yra didesnis. Tai taikoma antklodėms ir pagalvėms, tačiau, kita vertus, žąsies pūkai yra itin atsparūs ir leidžia antklodę naudoti ištisus metus. Svoriui įtakos turi ir įdėtų pūkų kiekis. Kuo didesnis pūkų kiekis, tuo, žinoma, geriau. Jei antklodė yra sunkesnė nei 2,5 kg, gali būti, kad joje yra tikrai daug plunksnų priemaišų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *