Home > Paskola būstui > Būsto pirkimas Olandijoje

Būsto pirkimas Olandijoje

tarptautinis transportas

Viena populiariausių krypčių, išvykstantiems iš Lietuvos, tapo Olandija, kur atvykėliai yra gana šiltai sutinkami, dėl įvairių sričių specialistų poreikio.

Olandija yra patraukli šalis daugeliui ir dėl ekonomiškų veiksnių, nes lyginat darbo užmokestį Olandijoje ir Vokietijoje, tai jis yra didesnis net 20 procentų. Taip pat ji patraukli tuo, kad yra labai daug žmonių, kalbančių angliškai. Ji yra ir multikultūrinė šalis, kur susipina įvairių tautų kultūros.

Olandijoje lokacija taip pat yra patogi, nes bet kuris tarptautinis transportas gali ten nuvežti.

Lietuviai renkasi šią šalį ir dėl to, kad ji garsėja žemu korupcijos toleravimo lygiu ir gana aukštu pragyvenimu. Lyginant darbo užmokestį Lietuvoje ir Olandijoje, jis skiriasi net keturis kartus. Būsto nuoma ar įsigijimas nelabai skiriasi nuo nekilnojamo turto kainų Lietuvos sostinėje, tačiau net ir ta suma nesudaro didelės namų ūkio išlaidų dalies. Įsigyti butą ar namą Olandijoje yra gana brangu, bet įmanoma. Priklausomai nuo to, kokiame rajone jūs norite, kad jis būtų. Galima įsigyti ir dalį namo, kuri kainuos mažiau.

Jei planuojate ilgesnį laiką gyventi ir dirbti Olandijoj, tai galite įsigyti būstą, pasiėmę banko paskolą. Namo pirkimas turi būti deklaruojamas ir Olandijos mokesčių inspekcijai. Metinėje mokesčių deklaracijoje tuomet nurodoma, kas yra nekilnojamojo turto savininkas.

Paėmus paskolą, teks mokėti palūkana, kurios nustatomos priklausomai nuo bendros paskolos sumos ir siekia 1-2 procentus. Pateikus metinę mokesčių deklaraciją, deklaruotos palūkanos gali būti sugrąžintos, išskaičiuojant jas iš mokėtinos mokesčių sumos. Kai kuriais atvejais galite pasinaudoti ir 30 procentų mokestine lengvata, kuri priklauso nuo darbo užmokesčio dydžio. Tai reiktų pasidomėti šia galimybe, dar prieš planuojant įsigyti būstą.

Populiariausios vietos kur yra didžiausia būsto įsigijimo paklausa yra: Amsterdamas, Roterdamas, Utrechtas ir Haga.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *