Home > Produktai > Kur laikyti paspirtuką kieme, kad jis ilgai tarnautų?

Kur laikyti paspirtuką kieme, kad jis ilgai tarnautų?

Nuosavų namų gyventojai dažnai iškelia sau klausimą – kur laikyti paspirtuką? Nors savame kieme paspirtukas visuomet bus saugus, tačiau nesinori jo tiesiog palikti bet kur. Paspirtukui skirta vieta kieme ne tik užtikrins tvarką, apsaugos šią transporto priemonę nuo korozijos ir aplinkos poveikio, bet ir garantuos, kad pramogos su paspirtuku bus visuomet patogiai įgyvendinamos. Štai keletas variantų, kur laikyti paspirtuką kieme.

Stoginė

Jei prie jūsų namo yra stoginė, tai gali būti puikia vieta paspirtukui laikyti. Apsauga nuo lietaus, sniego, dulkių pailgins paspirtuko tarnavimo laiką.

Pavėsinė

Erdvi pavėsinė taip pat tinkama paspirtukui laikyti. Joje šiam poreikiui gali būti skirta atitinkama vieta, kur paspirtukas netrukdys vakaroti ar poilsiauti.

Sandėliukas

Paspirtuko laikymui gali būti naudojamas kieme esantis sandėliukas. Jei šioje patalpoje laikoma daug įrankių ar kitų rakandų, paspirtukui skirkite arčiau durų esančią vietą. Tuomet poreikiui esant pasiimsite jį greičiau ir patogiau.

Lauko terasa

Lauko terasa, ypač jei ji sandari, yra puiki vieta laikyti paspirtuką. Joje skyrus kampelį šiam tikslui, paspirtukas visuomet bus laikomas tinkamomis sąlygomis ir lengvai pasiekiamas.

Garažas

Nors garažas skirtas automobiliui, tačiau jame lygiai taip pat galima patogiai laikyti paspirtuką. Taip jis bus apsaugotas nuo lietaus, sniego, dulkių ir kitų žalingų poveikių.
Svarbiausia laikant paspirtuką lauke pasistengti, kad jis būtų apsaugotas nuo aplinkos ir oro veiksnių. Jei savo kieme neturite nei vieno tinkamo sprendimo paspirtukui, galite ties namo stogo šlaitu prikalti atitinkamo dydžio lentą ar pritvirtinti skardinį lakštą. Juk dauguma paspirtukų sulankstomi ir kompaktiški, tad savo kieme pakanka jiems skirti nedidelį kampelį. Taip pat nepamirškite, kad paspirtukai, ypač elektriniai turi būti apsaugoti nuo karščio ir ugnies. Tad nelaikykite paspirtuko prie šašlykinės ar kitų ugnies šaltinių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *